Hangi ped markasını kullanıyorsunuz gençler?

Hangi ped markasını kullanıyoruz memnun oldugumuz markaları paylasalım :) sevgılıler veya eşler sevgılılerıne ped alıyorlarmıdır aldıranınız varmı bayanlarr :))) erkekler alıyormusunuz alırken utanıyormusunuz yada sevgılınız yanınızda alsa durumunz nasıl olur ortaya karısık soru :)))

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• kotex kullanıyorum.genelde eşime aldırırım.herseferindede reyondan şu markamı olsun bumu gecemi olsun normalmi diye sorar :)

1|0
    0|0
    • her eve lazım bole bır koca :) cok sasnlısın arkadasım :)

• :)

Erkekler Ne Diyor 10

• utanılacak bir şey varsa o sizin yaptığınız şeydir. prezervatif almaktan utanıyorsun yapmaktan utanmıyorsun. sonuçta Allah görüyor.

1|0
    0|0
    • haklısın dogal seyler bunlar utanmamak gerek toplumsal etkıler ıster ıstemez uzerımızde etkılı oluyor :)) henuz prezervatıf kullanma cagıma erısmedım evlenmeden once bu tur ılıskılere karsıyım :)

• dogru olanı yapmıs utanan musterıler olabılıyor sonucta :) bırde sıyah posete konur ... fakat buyuk marketlerr de ancak seffaf posette tasıyabılırsın ozamanda ben 2-3 tane poset ıstıyorum gecen kasıyere aynı seyı soledım erkektı kasıyer cıkardı koydu posetlerı onume bırde arkasını döndu yaaa :) ayy hem yakusuklu hem anlayıslııııı :DDDDDDDDDDD

• arkasını dönmesi bile gereksiz. sen orda ahlaksızlık yapmıyorsun ki , ihtiyacın olanı bir şeyi alıyorsun.

• konu ped

araç ped markası

amaç alırken utanan var mı

soran gizli

utanmadan alırım hüsniye.

1|1
    0|0
    • yorum yapan klavis ...

ne mutlu sana klavis :)))

• askerde ayaklarımın altına alıyordum, komando olarak askerlik yapanlar bilirler.

gece için olanı nedense daha yumuşak yapıyor ayakları

böyle şeylerden utanmam. kız arkadaşım dahi istese alırım. satan utanmıyorsa alan neden utansın

0|1
    0|1
  • Always :/ :D

1|0
    0|0
  • bence petşişe kullan:))

1|0
    0|0
  • hayır utanmıyorum sonuçta kasiyer kızda kullanıyor

1|0
    0|0
    • mantıklı bır cevap :) kasıyeler asmıs kendını kasıyer arkadasıma aldırırdım oncelerı utanıyorum kız ver surdan bır pakette yolumuza bakarım derdım mahsus gostere gostere kasaya gıder alacaksın bunu koyacaksın ... derdı öl artık öl :)

• teşekkür ederim :))

• eklicenmiiiiiiiiiiii;))

• Sen utanıyor musun?

1|0
    0|0
    • evet hemde nasıl hele kasıyer erkek olunca bırde baska ıstegın var mı dıye sormuyor mu yakısıklı kasıyerr ölüyom utancımdan :)))

• ay başımısın canım :)

1|0
    0|0
  • ben utanmıyorum almıyorum çünkü

1|0
    0|0
  • ne utanacam. utanacak olsam kolilerce alır bi kere utanırım :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 'Hala bu zamanda utanan var mi ' diyip gizli sorman da cok eglenceli.

2|0
    0|0
  • orkid infinty veya platinum comfort

0|0
    0|0
  • orkid comfort

1|0
    0|0
    • bencede en rahatı comfort artık uretılmıyor sanırım hıc bır yerde bulamıyorum ...

• olabilir

• orkid utanmam

1|0
    0|0
  • orkid kullanıyoree gece uzun olanı :DD

1|0
    1|0
    • bebeğim orkıde okadar para verecegıne bimdekı scarlett gece paketını onerırım hem dah ucuz hemde orkıdten farkı yok dune kadar bende orkıd kullanıyordum en rahatı o cunküü takı scarletti kesfedene kadar :D

• scarlet kullandım hiç iyi değil tam emmiyo :D

• ouww fazla bır kan kkaybımız oluyor demek :((

Yükleniyor...