Hoşlandığım kişinin benden hoşlanması için ne yapabilirim?

Bizim okulda ve en yakın arkadaşımın arkadaşı. Arkadaşım istersen ayarlarım dedi ama ben onun ayarlamasını değil kendisinin bir şeyler hissetmesini istiyorum. Hemen hemen her gün konuşuyoruz bugün yanıma oturdu arkadaşım da yanımdaydı ve konuştuk. 6 aydır dişisizim abazalaştım vs. gibi muhabbet döndü birkaç saat sonra da arkadaşıma bana bir kız ayarlasana dedi. Arkadaşım nasıl birini istiyorsun vs. dedi bende nefes alsa yeter sana dedim o da aynen dedi ve güldü. Benden hoşlanma gibi bir durumu yok şuan onu biliyorum ama ne yaparsam bu çocuk benden hoşlanır. Yardımlarınızı bekliyorum...

Güncellemeler:
Çocuk dalgasına söylüyor o " Nefes alsa yeter, dişisizim laflarını " arkadaşım süreki över onu ve benim de tanıdığım kadarıyla çok iyi biri kötü alışkanlıkları da yok ve hiçbir kızla öpüşmemiş bile. Çocuk temiz yani.

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• hiç bir sey yapma gözlerini bak yeter bir sey yaparsan kayıp edersin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• kızların bu hali oldukca erkeklere artık cok da suc bulmamak lazım. madem cok istiyorsun o nefes alan dişi benim de cık karsısına.

0|0
    1|0
    • sen dalga oldugunu sanmaya devam et. kızların iyilik anlayışına hayran olmamak elde değil..

• Bunlar dalga amaçlı değil de gerçek düşüncesi olsaydı hareketleriyle bunu belli ederdi.

• sen öyle sanmaya devam et. erkekleri tanıyacaksın daha..

• Böyle birinin nesini cazip buluyorsun anlamış değilim bildiğin abaza. Sonrada sevgilim çok ilgisizleşti, sevgilim artık eskisi gibi değil, sevgilim ayrıldı beni terk etti diye mesaj açma ihtimalin oldukça yüksek bu zihniyette birini sevgili edinmek istiyorsan.

0|0
    0|0
  • duygularını anlatmazsan olmazzz.

0|0
    0|0
  • "Benden hoşlanması için ne yapabilirim?"

Eğer bu soruya cevabı kendin veremiyosan başkalarından gelecek cevaplara bakma. Çünkü işe yarmazlar, yaramadılar, yaramıcaklar.

Gelen tavsiyelerle kendince doğal olmayan şeyler yapmaya çalışıp kendile çelişeceksin.

Doğal ol, olduğun gibi davran ve konuş. Olursa olur zaten.

0|0
    0|0
  • O zman onunla yalnız buluşmayı dene konuşmam gerek falan de o zaten garanti gelir. Daha sonra sürekli gözlerine bak etkilendiğini hafif hissettir. :)

0|0
    0|0
  • nefes alıyonmu? yetcek işte..daha ne soruosun

0|0
    1|0
  • :) o cocukla cıkarsan nolcanı bliyorsun herhalde iyi bari :)

0|0
    1|0
  • daha ne duruyon yapış ona bence daha durma durursan kayıp edersin

0|0
    0|0
    • Onun bir şeyler yapması lazım ama :/

• nefes al yeter :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kızım çocugun dıkkatını çek biraz ve öğren nasıl kızlardan hoşlanıyor ona göre davran :D

0|0
    0|0
  • amaaan hiç bir şey yapma boş ver

0|0
    0|0
  • senin temizmisin peki?

0|0
    0|0
Yükleniyor...