Bu kadar erkek düşmanısınız ya da bayan düşmanı?

tamam herkes güvenini yitirmiş herkesin bir sorunu olmuş.. herkese eyvallah dedik.. ama aşk hep sonuncuda değilmi hataları biraz karıştırmıyor musunuz ön yargılarınız ile ? biriniz önceki beni aldattı diye yenisine triplisiniz .. diğeriniz beni ortada bıraktı buda gider diyorsunuz.. hep yenilerdesiniz ? elinizdekinin değerini neden bilmiyorsunuz ? yada aklınız başka diliniz başka kalbiniz başka ? net olmak çok mu zor?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• sonuna kadar katılıyorum sana bu yuzden mutsuz oluyoruz işte herkesi aynı kefeye koyduğumuz için.ama ben öyle yapmıyorum sonuçta kimseyi gerçekten tanımadan yargılamıyrum ama bunu kendim için yapıyorum mutlu olmak için...zaten beynimiz nasıl düşünürse hayatımızda o yonde ilerliyo.

0|0
    0|0
    • evvet kriter doğru beynimiz nasıl düşünürse hayat o yönde ilerliyor

Kızlar Ne Diyor 2

• erkeklerde öyle ama

0|0
    0|0
  • Aynen yani katılıyorm. Karşima hep arıza olanlar çıktı ama benim tutumum hep aynı oldu. Gereksiz triplere falan girmedim girmem :@

0|0
    0|0
    • belki en gereksiz tipte bulacaksın aşkı __?

• nasıl bi tip olur sence bu?

• aşk bu ok da var ok da :D tipe bakma demek istedim.. bazen aşk en körpesinde bazen en ayısında da olabilir..

Erkekler Ne Diyor 1

• Yediğim en büyük darbeler onlardan gelse de yine de onlara düşman olmak mantıksız geliyor. Pire için yorgan yakılmaz. ( ex aşklarımı pireye de benzettim ya ohh )

0|0
    0|0
    • yaratılış bu .. ama hepimiz eskiye bir merak yenide şüphe eldekine 0

Yükleniyor...