Sizlerin görüşleri beni bazı şeylerden kurtarabilir...

6 yıllık bir birlikteliğimiz var ve nişanlıyız.benim okul bitti(kafamda) askerlik var önümde onunda okulunun bitmesine 3 yıl var.Askerlik ten zerre kadar korkum yok.tek korkum onu burada yalnız bırakmak.Ona güvenmiyor musunuz diyeceksiniz güvenim %99 beni sarsmaz yönünde. çevremdeki bir kaç insan askerde iken sevgilisinden nişanlısından karısından ayrılanlar ile çevrili.onlara sorduğumda çok güveniyordum dediler . demek ki güvende bi yere kadar diyorum artık. bu benim içimdeki bir konuydu soruya gelecek olursam da

bayanlar , sizin hayatınızdaki arkadaşınız ( sevgiliniz kocanız nişanlınız vs ) askere gittiğinde ne düşünüp neler yaptınız yanlış olarak ? Ve neden yaptınız?

erkekler , sizinde bu konuda başınıza gelen olaylar vardır muhakkak .benim bu durumuma düştüğünüz oldu mu ? neler yaşadınız bu süreçte.

lütfen kusura bakmayın yazım ile ilgili hatalar yapmış olabilirim.af buyurun..

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• benim çevremde asker bekleyen arkadaşım çok hatta askerden gelip nişanlanan çok bence boşuna sen kuruntu yapıp kendini üzüyrsun

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Onların sevgilileri zaten aranıyordur onlar varkende.

0|0
    0|0
  • benim eski erkek arkadaşım askeri okuldaydı , uzaktı bana ben onu aldatmadım ama uzaklıktan çok bunaldım herkesin sevgilisi yanındayken o hep uzaktı telefon da bir yere kadar idare ediyor ara verelim demiştim o esnada kafamı karıştıran vakit geçirdiğim birisi oldu o da sağlam papuç değildi bıraktım onu da sonra eski erkek arkadaşımla devam kararı almıştık ama yürümedi tabiki o hep onu aldattığım düşüncesindeydi ama ben ise farklı insanlarda onu aramıştım ve o ömrümüzün devam eden kısmında da yanımda olamayacaktı mesleği gereği senin ki kısa bir zaman dilimi zannetmiyorum bir şeylerin bozulacağını güveniyorsan korkma derim

0|0
    0|0
    • bu yoruma şunu derim ben, seni tanıyorum!

benim en yakın arkaşım bu olayı yaşadı..yemin ederim kelimesi kelimesine bu şekilde.

• herkes yaşıyor buna benzer şeyleri o zaman sonunun nası bittiğini yaz ancak bu şekilde anlaşılabilir o kişi olup olmadığım ?

• nerde yaşıyorsun ?tabiki söylemeyedebilirsin saygı duyarım.

Erkekler Ne Diyor 2

• türk kızlarının çoğu beklemiyor askerdeyken, çünkü türk kızlarının sevgisi de aşkı da yalan, faso fiso.

0|0
    0|0
  • Çanakkale savaşında cepheye gönderidiği erkeğinin, şehit olduğunu bile bile onun birgün döneceğine inanarak son nefesini verinceye kadar bekleyen;namusuna leke sürdürmeyen kadına kadın derim ben ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...