Yağ yakımı için?

Simit bölgemde ve alt karında az da olsa yağ tabakası var. Spor yapıyorum ama maalesef sağlık sorunları nedeni ile cardioya dayanamıyorum. Yaptığım egzersizler ile kas kütlemi arttırmaya çalışıyorum. Bu şekilde cardio yapmadan bu yağlar erir mi?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Karbonhidratı çıkar hayatından.. Öğünlerini kıs.. Kardiyo yapmadan diğer egzersizleri yapsanda kilo verirsin.. Önemli olan az kalori alıp fazla kalori yakmak..

0|0
    0|0
    • Karbonhidrat beyin hücrelerinin tek besin kaynağıyken bunu nasıl söyleyebiliyorsun?

• Karbonhidrat Vücutta yağa dönüşüyor.. Ha şeker yemişsin ha makarna pilav ikiside aynı.. Vazgeçemem diyosan yağlarınla mutluluklar beybi..

• Keşke sadece bilgili olduğun konularda yorum yapan. Evet besinler vücutta kullanıldıktan sonra artan kısım yağ şeklinde depolanır. Ama beyine istediği miktar karbonhidrat yani glikoz vermezsen hayati fonksiyonlarını yerine getiremez. Beyaz un ile yapılan besinlere dayalı bir beslenmeden bahsetmiyorum. Ama spor yapan birinin her gün ya bulgur pilavı ya da makarna yemesi gerekir.

Erkekler Ne Diyor 3

• Erir de çok zor ve uzun sürer.

0|0
    0|0
  • amino asit kullanmanı öneririm

0|0
    0|0
  • Bilgilerimle şöyle anlatıyım
    Kardiyo kalp ritmini arttırıp gün içinde sürekli yağ yakmanı sağlar.
    Ağırlık kaldırmakta kaslarının gelişmesi için onları öldürür.
    Kaslarını geliştirirken (ağırlık kaldırırken) yağ yakabilirsin ama sorun şu ki yağ varken kas yaparsan sertleşir sanki kiloluymuşsun gibi görürnürsün güreşçiler gibi adamlarda yağ yok ama kilolu gibi görünüyorlar kadınsan bence kasa ihtiyacın yok aç kal hem kasların hem yağların erir foxtaki defne gibi olursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yag erimez kasa donusur :) yani bu yolla ki bu iyi bisey ben 55 kiloyum emin ol bakildiginda 45 kilo bir kizdan daha fit duruyorum. kas agirdir o yuzden tartida kilon artabilir hic korkma. yag yakimi icin biberiye cok faydalidir siddetle tavsiye ediyorum. umarim hayal ettigin bedene ulasirsin :)

0|0
    0|0
    • erkekler içinde aynı mı?

• Tabiki beden ayni beden ondakide kasa doner sendekide ki erkek arkadasimda bende fitnessla ugrasiyoruz zayiflamiyoruz ama oldukca fitiz :)) yani erkek kadin farketmez

• Sadece kadinin kas cikarabilmesi icin biraz daha calismasi lazim ama birazda genetik bazi insan 1 yil kasar karin kasini cikarir benimki 3 ayda cikti yani bu birazda genetik

Yükleniyor...