Hamza Hamzaoglunun Galatasaray dan Kazanacağı Para Neden Bu Kadar Fazla?

Transfere gelince dengeyi düşünmek zorundayiz der ama kendisi 2 milyon maaşli sözleşme yapar. Terim ve Mancini gibi kariyerli hocalar 3 alirken rakiplerininin salakligindan ve Muslera, Sneijder sayesinde Şampiyon olan bir insana neden bu kadar para verilir? Terimin kurduğu kadronun meyvesini yedi kendisi anadolu takimi kadrosu kuruyor bu yüzden imparatorun dönmesini istiyorum yoksa Hamza Galatasarayi Akhisar'a çevirecek sizce bu Hamza neden bu parayı alıyor?

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• Hanımefendi hamza hoca manciniden fazla parayı hak edio mancininin elinde kimler vardı sayar mısın bu takımı takım yapan ruhtur o ruhu ise hocalar takıma aşılar mancini ve prandelli dçneminde bu futbolu oynayabiliomuydu galatasaray en basiti snijderin performansına bak o iki hocada top almak için bile koşmaya snijder şu an bırak almak için koşmayı kaptırdıgı topun peşinden koşuo

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• hamza daha önce Fenerbahçeli olduğunu söyledi duydunmu bilmiyorum. biz hamzayı ajan olarak gönderdik 2-3 yıl içinde akhisar belediyespora çevirecek:DD

0|1
    0|0
  • Bu yorum bir bayana ait olamaz

0|1
    0|0
  • helaldır parası

0|0
    0|0
  • Bencede hamza gs için yetersiz umarım yanıltır bizi

0|0
    0|0
  • Erkek yorumu gibi

0|0
    0|0
  • alan memnun veren memnun sen neyin derdindesin asgari ücret niye 1000 lira diye sorgulamaz dert ettiği şeye bak

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Anket seceneklerin yok olsaydi diger derdim😊

0|0
    0|0
Yükleniyor...