Sizce 6 hafta 15 kilo verebilirmiyim? +1?

Öncelikle iri kemikli biriyim ve boyum 1.70 şu an 68 kiloyum ama ramazanda 1-2 kilo alsam 70 kilo falan olurum gibime geliyor ramazandan 6 hafta sonra tatile gitcez ve bu tiple asla gitmek istemiyorum. Etrafımdakiler ne yaparsan yap sen iri kemiklisin zayıf görünmesin diyolar ve bütün hefesimi kırıyorlar. ramazandan sonra 6 hafta boyunca sıkı bir diyet ve hergün 1-2 saat yürüyüş yaparak sizce gerçekten zayıf ve fit dururmuyum?

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• 15kilo veremezsin 68 sin zaten çok aşırı değil o yüzden imkansız kusura bakma taş çatlasın vericeğin kilo 3-5 oda vücudundaki fazla suya bağlı olarak

1|0
    0|0
    • 6 haftadan bahsediyoruz 6 günden degil

• Iyide benim kastetigim bildigin cok siki bir diyet nerdeyse hicbirsey yemiyerek sadece yogurt salata falan yiyerek ve hergün 2 saat kosarak + mekik, sinav, squat falan 5 kiloyu 70 kilonun üzerindeyken verdim

• o kadar sıkı diyeti kafana göre yapmamalısın özellikle kritik kilolara inmeyi düşünürken. Sağlığından eder

Erkekler Ne Diyor 3

• iri kemik diye bir şey yoktur ver ama 6 haftada 15 kilo verme 8 kiloyu 1 senede ver daha az bir vakitte asla verme

1|0
    0|0
    • 8 kilo 1 senede 😨 okadar sabırsız bir insanımki inan bana 6 hafta bile fazla benim için

• bak çok kilon yok zaten ki boyun uzun en fazla balık etlisindir muhtemelen ki çoğu kişi için güzel bir şey bu spor yap sıkılaş en fazla da sekiz kilo ver ve bunu uzun bir süreye yay eziyet etme kendine sağlık önemli şey

• belki

1|0
    0|0
  • verrsın

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Imkansiz

1|1
    0|0
  • verdiğin hızla geri alırsın daha mantıklı bir diyet uygula kalıcı olsun

1|0
    0|0
  • Iri kemik yoktur fazla yag vardir. duzgun bir rejimle ve sporla verebilirsin heralde hic denemedim daha once

0|0
    0|0
  • Ramazanda da kilo verebilirsin ben daha önce 2 kilo vermiştim ramazanda.

1|0
    0|0
    • Ben genelde alıyorumda inşaallah

• Ne iri kemikler gordum incecik olan. o yuzden zayiflarsan kucuk gorunursun takma milleti sen

1|0
    0|0
Yükleniyor...