Ne yapmalıyım size utanıyorum?

Merhaba arkadaşlar benim sınıfımda bir çoıcuk var yanıma gelir kısada olsa naber napıyosun falan falan konusuruz. Feyste konusuyorduk bi ara işte yattın mı biriyle falan sana yakın olmak istiyorum konusmustu bende kendine gel demiştim kapatmıstık konuyu. İşte yine konusuruz okulda. Telefon numaramı istedi geçenlerde verdim yüzyüzeyken sonra gece mesaj attı konustuk falan sonra işte sen farklısın gözümde arkadas olarak görmüyorum seni bana güven bikaç kez bulusalım vakit geçirmeden güvenemezsin falan dedi sonra ben kız arkadasımla yattım bana güveniyodu naz yapma falan falan dedi gene. Bende iyi geceler falan dedim ondan sonra okulda gedi yanıma gene konustuk napıyosun falan diye dün gecede naber npıyosn dye mesajlastık. Bugünde okulda sadece baktı falan hiç konusmadık. Sizde okulda nası ldavranmalıyım, ne yapmalıyım? Balık etli dolgun göğüslü, kalçalı, seksi ve çekici bi kızım ama ztn sivil hallerimi görmüştü resimlerde. Çok fenasın falan diyordu. Ama okulda malım okul formasının içinde ne olabilirki ? Sizce sınıfta nasıl davransam kafayı taksın bana çok kendini beğenmiş bişey hakkından gelmek istiyorum ?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• kafayı takmış ve istediğini de verecek gibisin. konusmalarından bu anlaşılıyor.

0|0
    0|0
    • Ya hayır çok kendini beğenmiş her istediği kızı elde edeceğini sanıyor bende hakkından gelmek isitiyorum anlasın yani

• ama aynı sınıftayım hep görüyorum ve sürünsün istiyorum çaktın delirsin azıtsın böle beni istesin

• iletişimi anında kesersen deliye öner. ezik hisseder. bir daha asla konusmamalısın.

Erkekler Ne Diyor 6

• bakireysen yazık edersin kendine.

0|0
    0|0
  • seninle seks yapmak istiyor, peki sen ? demek istiyor sana. kendin karar ver

0|0
    0|0
    • ya biliyorum onu ama kadınlıgımı kullanıp delrtmk istiorum onu npsm

• çevren varsa senden yaşça 2 3 tane büyük erkek topla buna buluşma yeri ver buluşun onlar senin abinmiş gibi olay yerine damlasınlar dövmesinler ama ufaktan big*tkorkusu sen orada öt abilerine abi benim suçum yok bana ayıp şeyler diyo falan saf kız ayağına yat bidaha kimseye yapamaz belli bir süre yemez

0|0
    0|0
    • ya ben dayak mayakla hakkından gelmek değil kadınlığımı kullanarak süründürmek istiyorum çaktın mı bakışla olsun davranısla vs işte napmalıyım ?

• verecekmiş gibi yap verme :D şaka maka ben ne bileyim aklıma başka bişey gelmiyo ama haklısın aslında kadınlığını kullanman daha etkili olur

• lan kızım manyak mısın cocuk nıyetı bozmus sneı goturecek sneıde basıt goruyo ıste sende hala mal gıbı bunla konusyorsun sıktret su lavugu reklam mı olmak ıstyrsn bılmıyrm bakıre veya degıslndır ama adam acık acık demıs san a gozume senı kestırdım bı cakaym bısey olmaz hesabı bu ne ya rezıllık

0|0
    0|0
    • işte bende pişman olsun istiyorum anladın her çiçekten bal alamaycağını anlasın kendi kendini yesin

• herkesın ıcınde rezıl et sktırı cek

• Dolgun beyinli olmak zor iş arkadaş, ben onu bilir onu söylerim.

0|0
    0|0
  • aşağıla onu..dalga geç ..ki hakediytoır..anladıım kadarıyla tek derdi seni götürmek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence guvenilir biri degil gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...