Kız arkadaşınızın yemek yapabiliyor olması sizin için ne kadar önemli?

Sorum beylere kız arkadaşınızın yemek yapabiliyor olması önemli mi bence kesinlikle çok önemli ben de kendimce birkaç bir şeyler biliyorum ama kızların repertuvarı daha geniş olmalı yemek ilişkide ve ilerisinde çok önemli diye düşünüyorum.

0|0
10|24

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen öyle kardesim :) Bi bayanla ilerisini düşünüyorsam Benim icin cok önemli :) yapsın bana içli köfteyi tepsi kebabını vb yemekleri taparım ben . Sonra aç kalmayalım :)

0|1
    0|0
    • ay daha çok erken diyor yaş olmuş 22 ego tavan evde oturuyor boş boş ya da dandik üni. bitirmiş ordan konuşuyo yemek yapmayı bilmeyen kadın futbol oynamayı bilmeyen erkeğe benzer :D

• yani usta haksız mıyım bir işe yaramıyor para desen diş hekimliği okuyorum gırla gelecek ihtiyacım yok e sen de bir zahmet bir iş yap gönlümü bir sıcak tut elinin bir lezzeti olsun ne biliyim kadın dediğin yemek bilir yahu evlilik bu yani lahmacun pizza mı gidecek onca sene :D

• Valla insanın konumuna bakmıyorum beni mutlu edicekse en zengin insan benimdir :) tatlı yapıcak hamur açıcak bisiler yapıcak daha dogrusu anamız Türk kadını olucak Kariyer güzelde ee yemek ? açmı kalcaz ? açken ben ben değilm türk kızları açlımızı yok edin:D

Kızlar Ne Diyor 10

• önemli bencede artık bayan yemek yapmayı bılmıyorsa eyvah eyvah:D

0|1
    0|0
    • Arkadaş şunu hemcinslerin arasında da yay ya verdim + yı :D

• heheh saol ama olması gerekn bu erkegın kalbıne gıden yol :D

• önemli tabi şahşen ben erkek olsam almam :D

0|2
    0|0
  • Ee eşim olacak kişi yemek bilsin isterim ama o yapsın diye değil.

Akşam yemek yaparken hayatım gel birlikte yapalım dediğimde geri çevirmesin.Sarma sararız, mantı yaparken hamuru ona açtırırım falan hahaha :))

Ben mutfakta vakit geçirmeyi çok severim, orayı salonumuz belleyelim :))

0|0
    0|0
  • yaparuk her türlü <3 ilk pilavımı 4. sınıftayken yaptım ben şimdi yengemin kızı 6.sınıfa gidiyo banyosunu bile annesi yaptırıyo ne günlere kaldık... :(

0|1
    0|0
  • Bir kızla ileriyi düşünmüyorsan da önemli mi ?

0|0
    0|0
  • Olmazsa olmazlardan biridir her gece aç bilaç yatarsınız yoksa

0|0
    0|0
  • Öğreniriz nolcak yani :/

0|0
    0|0
  • Erkegın yemek yapması kadar romantık bısı yok asdsfd

0|0
    0|0
  • aşçı bul o zmn :D

0|0
    0|0
  • Önemli değil

O kadar yemek yaptıkta ne oldu koca bir hiç

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 23

• Yaptığı yemeği yeme şansım oluyorsa önemli tabi ki. Saygı duymamı sağlar, kapitalist dünyanın üzerine biçtikleri aldatmacaya kanıp ben özgürüm diye gezerken bir yumurtaya aciz kalan kadınlara üzülüyorum. Hani özgürdün. Neyse ben yaparım yemeği olmadı, o bulaşıkları yıkasın. Ben yaparken bir duble rakı koysun bana, birde bana şarkı söylesin.

0|0
    0|0
  • Çok önemli değil, hatta önemi yok. Çünkü ben çok iyi yemek yaparım ve ona öğretmekteen keyif alırım :) Hem daimi çırağım olmuş olur ne güzel :))

0|0
    0|0
  • Valla abi gerçekten çok önemli benim için yani bi + diyebiliriz nedenmi çünkü bende yemek yapmayı çok severim özellikle uzak doğum yemeklerini çok yaparım...

0|0
    0|0
  • Evlilik,karşılıklı paylasimdir.er kişi karisini maddi,manevi doyurmak zorundadır.e kadında kocasinin karnini...eşler birbirini hiç bir anlamda aç birakmamalidir...

0|0
    0|0
  • "Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer" diye bir söz var. Hatırlatmak ister ve önemle vurgularım :) Tabi ki önemli. Hergün ben aşçılık yapacak değilim veya her gün restoranda takılacak değiliz ya.

Ha, bilmezse de öğrenme isteği olsun yeter :)

0|0
    0|0
  • benim için fazla önemli değil. eğer bilmiyorsa ben yardımcı olurum.yapmak istemezse de, e o zaman düşünürüz ne yapacağımızı :)

0|0
    0|0
  • bence sorun yok

0|0
    0|0
  • Kesinlikle önemli... Sadece yemek için değil. Mutfakta beraber birşeylerle uğraşmak ayrı bir zevk...

0|0
    0|0
  • kesinlikle çok önemli hele en az 4 çeşit tatlı biliyosa evlen onla

0|0
    0|0
  • çok önemli değil yapabilse iyi olur tabi ama ben de yapamadığım için ondan böyle bir beklenti içine girmem haksızlık olur gibi

0|0
    0|0
  • benim için hiç önemli değil yemek değilmi yapılır yani...

0|0
    0|0
  • aynen yoksa çekilmez oluyorlar :)

0|0
    0|0
  • Yaptığı yemekler yenmiyor ki.AAnnesinden hiç bişey öğrenmemiş.Öyle yemiş sadece

0|0
    0|0
  • bilmiyosada öğretiriz .d

0|0
    0|0
  • kalbime giden yoldur... :)

0|0
    0|0
  • Tabi önemli hocam. Musakka pilav bunlar bir ilişkinin olmazsa olmazlarındandır bence

0|0
    0|0
  • önemli tabi

0|0
    0|0
  • ÇOK TABİKİ .GERÇEKCİ OLUN BEYLER..ROMEO OLMAYA KASMAYALIM SOĞAN EKMEKLE SALÇA EKMEKLE

0|0
    0|0
  • Hiç önemli değildi, ta ki eski kız arkadaşımın un kurabiyesini yiyene kadar. Artık önemli.

0|0
    0|0
  • Beni eğitmeli bu konuda,beceriksiz sevgili istemem.

0|0
    0|0
  • İlk önce kendisi için yemek yapmayı bilmesi gerekiyor,bunun dışında çok da önemli dğeil benim için.

0|0
    0|0
  • Erkegin kalbi midesinden gecer.

0|0
    0|0
  • kız arkadaşımın değil ama eşimin yemek yapabiliyor olması çok önemli benim için.

0|0
    0|0
Yükleniyor...