Kickboks hakkında?

merhaba arkadaşlar. ben pazartesi kickboksa başlayacağım ama bir kaç sorun var kafamda.
öncelikle bu boks eldiveni kursa başlarken alınması mı gerekiyor, ilerleyen zamanlarda mı alınacak? yeni başlayanlar ne malzemeleri almalı?
ve bu sporu yapan arkadaşlar, ilk 1 ayda ne kadar ilerleme kaydedilir söyleye bilir mi?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlar için güzel bir spor daha önce 4 yıl yaptım kırmızı siyah ta bıraktım. Sen malzeme alma ordan satacaklar sana beyaz bir dobuk vercekler boks eldiveni genelde salonlarda ortalık mali kişisel değil yani. Bir ayda ayaklarını sıfır acarsin ana hareketleri ogrenirsin ama devam et bence en güzel spor. Takildigin bir yer olursa yardimci olurum kardeş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• tüm malzemeleri kurstan temin edebilirsin onun haricinde1 ayda fazla bir ilerleme kaydedemezsin sabır gerekiyor ben kickbox ile uğraşmıyorum benim dalım box burada kikbox yapan arkadaşlarım var ordan biliyorum ama madem bir dövüş sporu yapıcaksın benden sana tavsiye bu kesinlikle box olsun;)

0|0
    0|0
  • Ilk bir git hoca bilgilendirir orda eldiven vardır büyük ihtimal ama bence yinede kendin al bitane herkesin giydigini giyme
    simdilik bandaj ve eldiven yeter müsabık olursan diğer malzemeleri yavaş yavaş alırsın
    Ilerleme hocata ve sana göre değişir öncelikle amaç ne

0|0
    0|0
  • Ilerleyen zamanda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...