Ablam beni evden kovuyor.

Ben başka şehirde yaşıyordum bunaldığım için İstanbula okuyan ablamın yanına geldim ilk zamanlar yeni geldiğimde sadece cinsellik için biriyle görüştüğünü öğrendim ve bunu kaldıramadgm için o çocuk eve geldiğinde onu evden kovdum o günden beri benimle beraber dışarı çıkmak istemiyor aradan 5 ay geçmesine rağmen hala soğuk en son bana dağınıksın evi toplamıyosun dedi ama ben yokkende evi zaten dağınıktı bende bikaç gün topladım yine yaranamadım facebookuna girdim gizlice orda arkadaşıyla konuşmalarında arkadaşına beni istemediğini falan söyledi arkadaşıda bana küfürled ediyordu bende ona bunu söyledim facebookuna girdim diye kızdı bende en sonunda dayanamadım ve şimdiki sevgilisiyle özel fotoğraflarını buldum bununla tehdit ettim ama sonra pişman oldum özür diledim. benim gittiğimde mutsuz olacağımı babamın üzerime çok fazla geldiğini ve beni bunalttığını biliyor. sınır krizi geçirdim uyku haplarını içtim ve bana kızdı neden haplarımla intihar ediyosun diye dayanamıyorum ne kdr özür dilesemde düzelmiyo canımı yakıyor ama canını yaktığımdada beni suçluyor hep bi mazeret var istemiyyo beni ama ben gidemem gitmemek içinde tehditler etmek zorunda kalıyorum arkadaşları için istemiyor beni tek sebebi bu bıktım artık

Güncellemeler:
Ben artık onun hayatına karışmıyorıum buna rağmen ve özür dilememe rağmen hala git diyor evi temizliyorum odamdan çıkmıyorum doğru düzgün zaten ailemden aldığı parayıda kendisine harcıyor geziyor tozuyor ama hala git diyor

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• yazık babana etrafı motorlarla cevrelenmiş sana baskı yapmasının sebebide sen annen ablan gibi olmaman için caba göstermesi olarak değerlendirsekmi acaba.

0|0
    0|0
    • babam ablamı bilmiyor ve ablama değer veriyor asıl bana kötü davranıyor

• Aileme göre bitek ben anormalim

• ailende var o anormallik seni bilmiyorum.

Erkekler Ne Diyor 18

• senin durumunun farkında bence sessiz kal git demelerine sanırım bir zaman sonra düzelecektir illa düzelmediyse ben eve dönmem sokakta yatarım de ve evden çık uzaklaşma peşinden gelecektir yok gelmese bence ondan umudunu kesip memleketine dön senin için en mantıklısı bu

0|0
    0|0
    • Vicdanı için peşimden geleceğini sanmıyorum dediğim gibi intihar ettim benim haplarımla neden ediyosun haplarımı bitirdin dedi. kustum .

• hmm kafa karıştırıcı bi durum peki babanın yanına neden dönmek istemiyorsun? özel bir durum söz konusu ise bana özelden yazabilirsin

• Sevmiyorum babamı çok geveze kafa s.kiyor.

• işleyen bir degirmeni varmış ve sen gelince bu degirmene çokmak sokmuşsun istememesi gayet normal ve durumun ciddi kalmak istiyorsan yaptıklarını göz ardı etmek durumundasın kalrıramıyor isen eve dönmelisin dönemem diyorsan yapacak bi şey yok katlanacaksın ablana ve bence konuşmalısın onunla

0|0
    0|0
  • Dostum burda herkes farkLı farklı düsüncelerini sana söyler. Durumunun ciddiyetının farkında olan var dalqa qecip qülen var sen kendi bildirini yap düşün ama ıyı düşün ıyı kararlar al zor bı durum ıcındesın bu zorluqun ustesınden qelıcek kısıde sensın bı baskası deqıl mantıklı haraket edıp duzqun kararlar vermelısın ki sonucları senı ve karsındakı ınsanları memnun edıp herseyın yoluna qırmesını saqlasın umarım ıyı seyler olur sayqılar

0|0
    0|0
  • nasıl bi motor olmuş ablan.

0|0
    0|0
  • Haksızsın. Ablanın özel hayatından sana ne? İlk başta hiç karışmayacaktın.

0|0
    0|0
    • O BENİM ABLAM NASIL İLGİLENDİRMESİN ONUN BİR ET PARÇASI ZEVK ARACI OLARAK KULLANILMASINI KABUL EDEMEM!

• sen haklısın kızım ablanı koruman gerek. sende boş konuşma dostum . snn ailenden biri ile bu şeyler yaşansa aranda sen ne yaparsın empati kur !

• Ablan tecavüze mi uğruyordu? Rızası dışında gerçekleşen bir şeyse evet, hak verebilirim ama bu ablanın hayatı. Ablan bu durumdan memnunsa senin hiçbir suretle karışmaya hakkın yok.

• kıskanıomusun yoksa ...

0|0
    1|0
  • çok zor bir durum bence herşeyini bırak tek başına takıl kim ne yapıyorsa yapsın. adilik insanın kanında var. sen sadece soğukkanlı davran ve başının çaresine bak namusundan asla vazgeçme!

1|0
    0|0
    • Öyle yapıyorum yine git diyor. benim odamdan çıktığım yokki kimseye zararım yok artık onun hayatıda ilgilendirmiyor ama yine aynı aylar geçti aynı

• hacı nasıl olacak o tek başına takılmak? yaşı kaç düzen kurmak çok basit bir şey degil ki o yaşta senin yaşlarında erkek degil bayan kuzuyu kurda yem ederler geri dönüşüde olmaz

• dost haklısın ama elden ne gelir bu arkadaşımız için baksana.ne yapsın yazık elinden ne gelir. :(

• Sen haklısın bu durumda ablanın özel hayatıyla seninki çakışmış ve ablan fakbadisini sana tercih etmiş kim olsa çıldırır bu durumda gerçekten üzücü.

0|0
    0|0
  • dallasa dönüş ev kim kime ne yaptı anlamadım

0|0
    0|0
  • birak ablan kaşarligiyla kalsin sende bize gel.

0|0
    0|0
  • allah yardımcın olsun işin zor..

0|0
    0|0
  • herkes kendi açısından haklıdır.

0|0
    0|0
    • ablanın neden böyle bişey yaptığını biliyor musun peki

• Dizi gibi ..dizinin adıda 'Çarpık İlişkiler' olsun

0|0
    0|0
  • Ablanı zevkinden etmişsin

0|0
    0|0
  • sende de hata var ama ablan anladım kadarıyla tam bir kaşar

0|0
    0|0
  • ablandan özür dilemen lazım artık

0|0
    0|0
  • yasın kücük belki bi kac sene sonra sende vermeye baslarsın doganın sartları bu kızlar vermeye erkeklerde almaya

0|0
    2|0
    • Kız kardeşin içinde aynı şey geçerli o zaman.

• valla cogu kisi aynı senin ablan oyleyse benim kardesimde olabilir*ene kimse hayır demez

• vlh ben olsam hemen babama sölerim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Siz iyice yüz göz olmuşsunuz.Senin hatan şurda onun hayatına karışma hakkın yok onun evindeysen onun kurallarına uyucaksın yoksa babanın evine gidiceksin.Hata yapıyor olsa bile senin karışman yanlış.Bir kere söylersin anlamazsa karışmazsın.

0|0
    0|0
    • Onun evi değil o satın almadı evi

• Çünkü istediği gibi at koşturamıyor.Ama dediğim gibi 2 seçenek var başkada yapabileceğin birşey yok.Ya kalıp susucaksın yada gidiceksin.

• sussamda yapıyor diyorum zaten

• haklı kovmakta her şeye karışma

0|0
    0|0
    • yorumlarına dikkat et kendi rızası varsa sana düşmez millet hakkında yorum yapma üslubuna dikkat et ekrandan saldırma

• nasıl bi ilişki bu ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...