Arkadaşlar yardımınıza çok ihtiyacım var

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar benim size bir sorum olacak

dersanemde bir kız var ve ben fena tutuldum galiba :)) her şey beni cumartesi kesmesi ile başladı (aslında ben onu sene başında çok beğenmiştim ama )cumartesi günü biz dersteyken o bizim kapının dışındaki koltukta oturuyodu ve ona baktım o bana bakıyormuş meersem göz göze geldik 4-5 saniye arası bakıştık gülerek bakıyordu ve ben tekrar kafamı çevirdim (şimdi diyorum çevirmesemiydm) kızın adını sınav listesinden öğrendim ve twitterına baktım ama kızın sevgilisi var galiba bana gelice olursak son sınıftayım 18 yaşındayım 184 boyunda 96 kiloym(1kasımda 107 dim fena diyetteyim) masmavi gözlerim var (acaba gözlerime mi baktı) hiç ilişkim olmadı bugüne kadar espiri kabiliyetim baya iyi diyebiliriz son sınıfım dersanede 2. oluyorum genelde ve kız alt sınıfta :( Bildiğim ortak yanlarımız kızda bende Rihanna hastası fenerliyiz ve sayısalız :) aradaşlar çok fena karsısız nolur yorumlarınız esirgemeyin sorum arada kaynayıp gitmesin

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Dostum sevgilisi varsa iş zor.Hem son sınıfmışsın dersane ikincisi olacak kadar da başarılıymışsın.Gel biraz daha sabret iyi bir okul kazan ondan sonra elini sallasan ellisi.Umudunu kırmış gibi olacağım ama bir çok örnek biliyorum.Bence sınav öğrencisi aşktan uzak durmalı sonra üzülmemek için yine de sen bilirsin

1|1
    0|0
  • valla kardeş banada rast geliyo öyleleri durakta beklyrm bakıyorm tek başına kesişiyoruz gülüyo falan:)sonra 10 dakka sonra ta 10 mtreden kıza gunaydın aşkm dıe sevglısı bı geldı sarıldı ettı sonra benı unuttu:)öle kızlar cok yanı. dersanede de 2.oluyosan ne işin var böyle şeylerle sınavını kazan ondan sonra böyle şeyleri yapmak ıcın cok vaktın olucak

0|0
    0|0
    • Off işte niye yaparsınız böyle kurban olduğum kız milleti ( kızlar bu yorumu okuduysanız yorum yazabilirsiniz )

• Korkulur bu kızlardan. :)

Yükleniyor...