Eskiye haksızlık yaptınız mı?

eski sevgililerinize hiç haksızlık yaptığınızı düşündünüzmü yaptıysanız ne olduğunu paylaşırmısınız..

0|0
4|20

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• o kadar çok yaptım ki hatırlamak cesaret ister :((

0|1
    0|0
  • yaptım biliyorum ilk günden pişman olmuştum. acıklamayım kalsın.

0|0
    0|0
  • eski sevgiline yapmış olduğun en büyük haksızlık birlikte olduğun insanın daha iyi biri olmamasıdır .

0|0
    0|0
  • cok gunahımı cekmıstır. ama bende cektım eşit olmasakta vıcdanım rahat

0|0
    0|0
  • yaptık tabi.yapmayan yoktur bence.ya da farkında değildir.her aşkda olur normaldir

0|0
    0|0
  • haksizlik degilde yaptiginin karsigini iyi yada kotu hep wermeye ozen gostermisimdir .halk arasinda intikam. bol sans.:=)

0|0
    0|0
  • Yeniye haksızlık yaptıgımı düşünüyorum. Keşke eskiden hiç öyle şeyler yaşamasaydım da bu gün çok daha güzel olurdu dediğim oluyor. Benimle yatan sevgilimden nefret ediyorum mesela bir kız bu kadar çabuk pes etmemeli..

0|0
    0|0
  • allah onun bin belasını vermesın keske daha kotu yapsaydım az ezıyet etmısım cok pısmanım

0|0
    0|0
  • evet hayatmda br kez mukemmel bıryle beraber olmustm o benı kopekler gıbı severken ben onun duygusal br anında ( aılesını cok ozlemıstı) anlayıs gostermemstım cok sabırsız davranp ayrılmstm

0|0
    0|0
  • eski sevgilim yokki

0|0
    0|0
  • yaptım tabi, hiç bi sebep yokken ortada terk etmiştim. halen pişmanlığını duyarım

0|0
    0|0
  • eski olan sevgiliyse cık

0|0
    0|0
  • eskiye fazla kafa yormaya gerek yok

0|0
    0|0
  • yapmış olabilirim... ama ne de olsa insan kendi doğrularıyla yaşıyor...

0|0
    0|0
  • bilmem hatırlamıyorum olabilir

0|0
    0|0
  • vlh :) hiç olmadı sanırım sevdiğim insanı üzmek istemem çünkü

0|0
    0|0
  • bu bi işine yarayacak mı önemli olan o

0|0
    0|0
  • hayat bu; haksızlıklar üzerine kurulu, eğer sen haksızlık yapmazsan haksızlıpa uğrayan sen olursun...Tabiki burdaki bir çok insanın yaptığı birşeyler var, bir kız öyle başıma bela olmuştu ki, ayrıldık desem de dınlemıyordu beni, bende son çareyi bir bira içip etrafı dağıtmakda vede (sigaradan nefret eder) sigaraya başlayarak, iğrenip gitmesini sağladım,bir hafta dayandı ve kendisi ayrıldı. ama içim rahat sonuçta o kendi ayrıldığını sanıyor, çünkü ayrılırken yapma bunu bana falan diye de bir yağlamıştım..:))

0|0
    0|0
  • ona karşı haksızlık yapmadım hatayı kendimde buldum çok değer verdim sevdim diye..ilgi alakanında bi sınırı olacakmış..anladık ama geç oldu...

0|0
    0|0
  • eski sevgilim değilde eski cıktım kişilere sanırım sevmediğim halde seviyorum diye kandırdım bunun için pişmanım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yapmisimdir ama ben geriye bakmam yasanmis bitmis o an yapilmasi gerekenler yapilmistir , simdiki akilimla düsünmenin bir faydasi yok

0|0
    0|0
  • evet yaptım. beni çok seviyorddu gerçekten herkesde bunu söylerdi. ama ben birtürlü sevemedim ayrıldım. daha çok seveni bulabilceğime asla inanmıyorum :)

0|0
    0|0
  • hayır etmedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...