Seçme şansınız olsaydı hangi ülkede yaşardınız?

Sorunun başlığında yazıyor zaten :D Sizce hangi ülke yaşanılabilir maximum 3 tane yazın :D

0|0
39106

En İyi Erkek Görüşü

• norveç, isveç ve danimarka üçlüsünden herhangi biri olabilir

3|0
    0|1
    • masmavigokyuzu hayata devamlı cinsel olarak mı bakıyorsun kızları güzel diye değil sistemi güzel diye gitsen ayakta kalabilirsin senin gibi düşünüp de gelenler genelde çöp topluyor

• sevgili matilda! cinsel olarak baktığımı nereden çıkardın, nereden biliyorsun ciddi düşünmediğimi, oraya gidip birçok kızla birlikte olmayı falan düşünmedim, ciddi beraber olacağın kız güzelse sevip bağlanma ihtimalin daha fazla olur, dışarıda gözün olmaz diye öyle yazdım; ayrıca aslında ne güzel kızları ne sistemi için gidilmez hiçbir ülkeye, insan kendi ülkesinde kalmalı, kendi ülkesine hizmet etmeli, ben burada cevap yazarken sohbet olsun diye öyle yazdım, maksat muhabbet olsun konu şenlensin

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 105

• türkiye dışı ve mümkünse müslüman olmayan bi ülkede. rahatlığın bokunu çıkarmayan ama kesinlikle gerici olmayan bi ülke isterdim. yer takıntım yoktur. küçük bi ülke bile olsa mutlu olabilirim.

1|1
    0|0
  • ülkemi çok seviyorum ama iskandinav ülkelerinde ki düzenin,sistemin burada olmasını isterdim.Doğru olan hiç bir şey yok şu güzel ülkede.

1|0
    0|0
  • danimarka yada isveç insanları çok anlayışlı vede gerçekler kompleksleri yok hayata pozitif bakıyorlar oraya gitmek isterdim

1|0
    0|0
  • Şu an Azerbeycandayım..

Seçme şansı değilde garanti gideceğim ülke : İSPANYA

Seçme Şansım olsaydı Türkiyeye gelmeyi çok isterim en çok ta Gaziantepi,Urfayı,Lüleburgaz-ı görmeyi çok ama çok isterim.Hepsinde beni karşılayacak beni uğurlayacak abilerim var

Allah onları başımın üzerinden eksik etmesin <3

Amin

1|0
    1|0
  • Yaşamak istediğim şehir tartışmasız Medine. Sürekli ziyaret etmek istediğim Şehir Mekke'dir. Rabbime hamdolsun..

0|0
    1|0
  • İngiltere

Norveç

Japonya

1|0
    0|0
  • Malezya; Orman ve deniz :D link charizard olduğun günleri de görürüz inşallah :D

0|1
    0|0
  • Avusturalya, isveç,isviçre..

0|0
    0|0
  • norveç

isveç : 6 ay zaten yaşadım. bayıldım ...

canada

isviçre

1|0
    0|0
  • İngiltere ve Kuveyt.

0|0
    0|0
  • Ukrayna , İsveç , Rusya :D

1|0
    0|0
  • İsveeeeçççççç

1|0
    0|0
  • Güney kore, psy tarzı falan iyi olurdu :-) ama almanya kökenli olduğum için bazen almanya`ya gidiyorum yani :-) ama güney korede yaşamak isterdim :-)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle letonya :D

1|0
    0|0
  • Lübnan Roma İtalya bence

0|0
    0|0
  • Türkiye

İspanya

Yunanistan

0|0