Kapat

Seçme şansınız olsaydı hangi ülkede yaşardınız?

Sorunun başlığında yazıyor zaten :D Sizce hangi ülke yaşanılabilir maximum 3 tane yazın :D

0|0
39|106

En İyi Erkek Görüşü

• norveç, isveç ve danimarka üçlüsünden herhangi biri olabilir

3|0
    0|1
    • masmavigokyuzu hayata devamlı cinsel olarak mı bakıyorsun kızları güzel diye değil sistemi güzel diye gitsen ayakta kalabilirsin senin gibi düşünüp de gelenler genelde çöp topluyor

• sevgili matilda! cinsel olarak baktığımı nereden çıkardın, nereden biliyorsun ciddi düşünmediğimi, oraya gidip birçok kızla birlikte olmayı falan düşünmedim, ciddi beraber olacağın kız güzelse sevip bağlanma ihtimalin daha fazla olur, dışarıda gözün olmaz diye öyle yazdım; ayrıca aslında ne güzel kızları ne sistemi için gidilmez hiçbir ülkeye, insan kendi ülkesinde kalmalı, kendi ülkesine hizmet etmeli, ben burada cevap yazarken sohbet olsun diye öyle yazdım, maksat muhabbet olsun konu şenlensin

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 105

• türkiye dışı ve mümkünse müslüman olmayan bi ülkede. rahatlığın bokunu çıkarmayan ama kesinlikle gerici olmayan bi ülke isterdim. yer takıntım yoktur. küçük bi ülke bile olsa mutlu olabilirim.

1|1
    0|0
  • ülkemi çok seviyorum ama iskandinav ülkelerinde ki düzenin,sistemin burada olmasını isterdim.Doğru olan hiç bir şey yok şu güzel ülkede.

1|0
    0|0
  • danimarka yada isveç insanları çok anlayışlı vede gerçekler kompleksleri yok hayata pozitif bakıyorlar oraya gitmek isterdim

1|0
    0|0
  • Şu an Azerbeycandayım..

Seçme şansı değilde garanti gideceğim ülke : İSPANYA

Seçme Şansım olsaydı Türkiyeye gelmeyi çok isterim en çok ta Gaziantepi,Urfayı,Lüleburgaz-ı görmeyi çok ama çok isterim.Hepsinde beni karşılayacak beni uğurlayacak abilerim var

Allah onları başımın üzerinden eksik etmesin <3

Amin <3

1|0
    1|0
  • Yaşamak istediğim şehir tartışmasız Medine. Sürekli ziyaret etmek istediğim Şehir Mekke'dir. Rabbime hamdolsun..

0|0
    1|0
  • İngiltere

Norveç

Japonya

1|0
    0|0
  • Malezya; Orman ve deniz :D link charizard olduğun günleri de görürüz inşallah :D

0|1
    0|0
  • norveç

isveç : 6 ay zaten yaşadım. bayıldım ...

canada

isviçre

1|0
    0|0
  • Avusturalya, isveç,isviçre..

0|0
    0|0
  • İngiltere ve Kuveyt.

0|0
    0|0
  • Ukrayna , İsveç , Rusya :D

1|0
    0|0
  • İsveeeeçççççç

1|0
    0|0
  • Kesinlikle letonya :D

1|0
    0|0
  • Güney kore, psy tarzı falan iyi olurdu :-) ama almanya kökenli olduğum için bazen almanya`ya gidiyorum yani :-) ama güney korede yaşamak isterdim :-)

0|0
    0|0
  • alaska tabiki

0|0
    0|0
  • Türkiye

İspanya

Yunanistan

0|0
    0|0
  • Amerika/Miami

1|0
    0|0
  • çeçenistan

0|1
    0|0
  • isveç kanada norveç

1|0
    0|0
  • Lübnan Roma İtalya bence

0|0
    0|0
  • Canada Canada Canada

1|0
    0|0
  • sweden (isveç)

1|0
    0|0
  • Dogu avrupa ulkelerinin her hangi birine atin beni ben orda yasarim:-)

1|0
    0|0
  • Ya nordic ülkeleri ya da güney afrika cape town.

1|0
    0|0
  • Narnia :D

Birleşik krallık

ABD

1|0
    0|0
  • TÜRKİYE

TÜRKİYE

TÜRKİYE

1|1
    0|1
  • İngiltere diyorum.Yaşam standartı yüksek.İklimi çok hoşuma gidiyor, yağmuru severim.Kızları çok seksi.Güzel değiller ama kendilerini çekici göstermeyi iyi biliyorlar.Futbol konusunda her bakımdan dünyanın yüzde 95'inden 50 yıl ilerdeler.Agüero 2 adım önünde top sürüyor, futbol izlemek budur.Ayrıca, konuştukları dil bütün dünya tarafından kabul edilmiş.Yabancı dil bilmelerine gerek yok.İnsanları soğuk ama kültür düzeyi yüksek ve bilinçli.B ukadar sebep yeter galiba.

0|1
    1|0
  • Tayland

İspanya

Rusya( 2 yıl yaşadım her cumartesi yeni bi macera. Yok böyle güzel bi yer :D )

0|1
    0|0
  • Almanya da tabikide Baden-Württemberg eyaletinde =)

0|0
    0|2
  • lüxsemburg

neden diye soracaksın. adamlarda kişi başına düşen milli gelir 80000 dolar. daha ne olsun

0|0
    0|0
    • Norveç'in de 92.000 dollar :D

• ben 80000 doları yaklaşık olarak yazdım. tam ne kadar olduğunu bilmiyordum.net miktarı şimdi internetten farklı bir setede gördüm.adamlarda gerçek kişi başına düşen milli gelir 113533 dolarmış.lüksemburg yine kişi başına düşen milli gelirde en zengin ülke oluyor.norveç 96591 ile 3.sırada.2.katar:97967 türkiyede ise bu miktar yalnızca 10576 dolar. bu konuda net bilgiye vikipedi sitesinden ulaşabilirsin.

• Vikipedide yazan herşey doğru değil sonuçta vikipediye girip ben de yazabilirim sen de yazabilirsin :) En zengin ülke linchenstein sonra norvec ve lüxemburg geliyor fakat ben norveçi sevmem :D Benim ulkemin de 45.000 dollar çok zengin değil :D

• Erkekler Devam
    75
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 39

Yükleniyor...