Bi insan hiç mi vicdan azabı duymaz?

Ben 5 yaşındaydım.anneme zorla boşanma ımzası atıp çektı gıttı.dukkanda çalıştırdıgı sekreterıyle evlendı.butun mırasını herseyını o kadına verdı. babam benı zorla calıstırdı okutmadı butun kotuluklerı yaptı.şu an 19 yaşındayım.açıktan okumaya basladım.okulda para ıstıyolar kıtap alınması gerek babama gıttım soyledım.herkesın onunde bagırdı cagırdı.benden para ısteme sen kımsın kı ıstıyosun.elını bacagını baglayıp cok pis dövcem senı az kaldı dedı.nıye cunku okul ıcın para ıstedım. ben ne zaman onun yanına gıtsem gozum yaslı gıdıyorum.Ne zaman pısman olacak bu adam.55 yaşına gelmış hala kotuluk pesınde..

0|0
14|12

En İyi Kız Görüşü

• kusura bakma ama karakdersiz bir baban varmış..allah hesabını ona sorar.

2|0
    0|0
    • Ins ıns.

Tek dılegım bu. bana cektırdıgının fazlasını cekmesını ıstıyorum.

Bırgun hasta olsun yataklara dussun. kadın çeksın gıtsın ve bıze muhtac kalsın.o gunu cok hayal edıyorum.o zaman yuzune tukurup gecerım..

• Yok ınadına guclu olucam. (becerebılırsem)

• olucaksın...o babanın kaderi..senin değil.

Erkekler Ne Diyor 12

• iyi bir avukat ilikilerine kadar sömürür o adamın.

1|0
    0|0
  • S.. et öyle babayı öyle babanın ta ben.

Sen okumana devam et.Allahtan ümit kesilmez.Becerebiliyosan hem oku hemde çalış becerikceksen.Helal Namusunla çalışıp bir taraftan okumana devam edersin...

Öyle babadan ümidi kes.

0|0
    0|0
  • bildiğim kadarıyla annene ne imzalatmış olursa olsun nafaka alabilirsin ama avukata sormak lazım ..

0|0
    0|0
  • sen dogru bildigin yoldan hiçbir zaman sapma senin yanında olan annen ve akrabaların varsa senin ihtiyaçlarını zaten karsılayacaklardır baban ise böyle bir baba olabilirmi

0|0
    0|0
  • sen şunun adını adresını versene bana

0|0
    0|0
  • Baban dinci mi?

0|0
    1|0
  • adam olmaz o bekleme.

paranıda çalışarak kazanabilirsin.

0|0
    0|0
  • Çok üzüldüm. Beddua etmek istemiyorum ama Allah onun belasını verir sen hiç üzülme.

0|0
    0|0
  • Gizli kullanıcı bana özelden mesaj atarsan yardımcı olmaya çalışırım.

0|0
    0|0
  • 19 yaşındasın baaanla ne işin var çek git kendi hayatını yaşa babamı bile tanımam valaa

0|0
    1|1
    • Annem hasta ona bakıyorum.annem olmasa ceker gıderdım

• Kız basıma nasıl bakım erkek yok basımızda

• eş dost akraba ?

• Bende eğitimine katkıda bulunmaya hazırım kitaplarını alabilirim eger istersen bana mesaj atabbilirsin.

0|0
    0|0
  • can taşımazsa vicdan azabı olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• ayrıl onun yanından başka yerde part time çalış ?

0|0
    0|0
  • artık baba deme o adama.

0|0
    0|0
    • Bu saatden sonra demıcem. Bela da okumuyorum sadece Allaha havale edıyrum..

• allah ıslah etsin babanı ki baba demeye bile dilim varmadı iş arasan kendine bence daha iyi en azıneden onun laflarını duymazsın kafan raht olur

0|0
    0|0
    • Anneme bakıyorum rahatsız bıraz. hasta olmasının sebebıde o adam. hasta ettı annemı. daha baba demıyorum zaten. Allaha havale edıyorum

• Kalp hastası :( ama Allahtan umıt kesılmez

• aynen canım allah yardımcın olsun

• Allah hesabnı soracak mmerk etme

0|0
    0|0
    • Ins o gunlerı gormeden ölmem

• ben olsam ona baba demem ya !

0|0
    0|0
  • yaa üzülme sen inşallah baban dışında kötü insanla karşılaştırmasın seni allah

0|0
    0|0
  • Hep babalardan mı çekiyoruz ya :(

Allaha sığın sen bitanem

0|0
    0|0
  • Gerçekten üzüldüm ne diyeyim ben:S

0|0
    0|0
    • Dusunmen yeterlı cok tsk ederım

• hakettiğini yaşar bir gün merak etme sen .Allah kolaylık versin zor bi durum :(

0|0
    0|0
    • Allah razı olsun uzulme bosver ınadına guclu olcam :/

• Aynen öyle kimsenin ah'ı kimsede kalmaz bellki güçlüsün ztn tek başına annene bakıyosun helal olsun sana allah yardımcın olsun ..

• Allah yardımcı olsun canım ya çok üzüldüm.s

0|0
    0|0
  • Allah ıslah etsin.

0|0
    0|0
  • canım,düşmek insana ayakta durmayı öğretir.hayatta ne kadar kötülüklerle karşılaşırsak karşılaşalım,sabırla altından kalkmaya çalışmalıyız.Allah sana çok güzel irade vermiş.okuyorsun kendi çabanla.aslında çok güçlüsün.bu yaşadıkların sana hayata bağlanmayı öğretmiş.inşallah Allah ona da hidayet eder.onun yanlışları seni bağlamasın.evet o senin baban,görmezden gel demiyorum.ama o kadar bağlanma ona.onunlayken ağlıyorsan az görüş onunla.inşallah Allah ona da hidayet eder.hele o kolunu bacağını bağlayıp döveceğim demesi onun karaktersizliğini ve insanlıktan nasıl çıktığını gösteriyor.seviyesizliğini kanıtlıyor.sen Allah'a dua et sabır dile benim güzel kardeşim :/

0|0
    0|0
  • KALİTELİ O R O S P U ÇOCUĞUYMUŞ vicdanını siktiğim allah belasını versin götveren ! baba deme ya şu gavata !

0|0
    0|0
Yükleniyor...