Hoşlanıyorum ne yapmalıyım? Söylemeli miyim?

hoşlandığım bir çocuk beni sevdiğini arkadaşlarıma söyledi normalde konuşmuyorduk günaydın demeler güzel laflar felan ben hiç cevap vermedim bir hafta sonra hiç suratıma bakmadı yanımdan havalı havalı geçti . cevap vermediğim için pişmanım ne yapmalıyım ? en yakın arkadaşı felan mesela diyelim birisi bana vurucak erkek geliyo hemen koruyo . ya şimdi hoşlanıyorum ne yapmalıyım ? söylemelimiyim ? aslında söylemek istemiyorum ama söylemesemde ne yapmalıyım ? arkadaşlarım bana baktığını söylüyor ama hemen bakıp geri dönüyomuş. bugün sabah mesela arkasını döndü beni gördü kafasını geri çevirdi . yada mesela beni görünce sınıfa felan giriyo

Güncellemeler:
cevapla birazda kizlardan cevap istiyorum

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• kafanda bitir. boyle ergenlerle ugrasma..

0|0
    0|0
    • sevmişiz . unut diyince unutulmuyor yaşımın gereğini yaşıyorum ben

• çok haklısın. ama üzülecek sensin. kızlar bu yuzden erkeklerden cabuk olgunlasıyor..

Erkekler Ne Diyor 7

• Helal olsun çocuğa şahsen ben mesaj atıcam bana cevap vermycek 1 hafta ondan sonra daha onun peşnde koşcam ha:)üstüne olmadk şeyler bile derim ama nasıl bi gurur varmış aşk bu herhalde yaw .

0|0
    0|0
    • bence sen baştan oku yanlış okumuşsun :)

• en yakın arkadaşı felan mesela diyelim birisi bana vurucak erkek geliyo hemen koruyo

arkadaşlarım bana baktığını söylüyor ama hemen bakıp geri dönüyomuş bunları sen yazmadın mı :)

• bide anlamadığım hoşlanıpta mesajlarına cevap verememek nasıl oluyor

• iyide bu benı tarıf ettı ayse burdamı ogrenecektım benı sevdıgını :)

0|1
    0|0
    • sen gel bana yardımcı ol :D

• Kaç saniyede bir bakıyor sana ? Hemen arkadaşlarına sor bakalım.

0|0
    0|0
  • suç sende kızım ,madem hoşlanıyon niye cevap vermiyon çocuğa ,

0|1
    0|0
  • bence söylemelisin neden geri çekiliyorsun ki

0|0
    0|0
  • sana aşık olmuş aşık

0|0
    0|0
  • seninle sonundaki amacı yatmak. karar senin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Duvarla konuşmaktan sıkılmıştır.

0|1
    0|0
  • Bence tut kolundan çek konuş gözlerinin içine bak konuşurken , derdini öğren :D

0|0
    0|0
    • götü kalkarsa ? havalı bi çocuk zaten bi kaç tanede kız peşinde

• kalbim konus diyo cunku sevdiginden emin sayilirim ama cocugun bi arkadasi sordu hic sevmiyorm nefret ed'yorum dedm soylemistir heralde

• Aboo arkadasım neden böyle yaptınki? çocuk tabi uzak durur ozaman senden en yakın zamanda konus onunla

Yükleniyor...