Bölgesel zayıflama için (göbek ve kalça) önerebileceginiz diyet var mı?

Bölgesel zayıflama için (göbek ve kalça) önerebileceginiz diyet varmı?

Sadece yogurt yiyerek zayıflamak mümkün mü?

bölgesel zayıflamada spor önemlimi?

Güncellemeler:
su an okulum var havuz pek makul diil yoksa bnde severim yuzmeyi

bu yogurt diyetiyle alakalı bilgin varmı sadece yogurt yiyerek zayıflama hakkında

0|0
10|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bölgesel zayıflama diye bir şey yoktur.Öncelikle bunu bi öğren. Zayıflamak çok kolay bir şeydir hemde kolaylığı kişiden kişiye de değişmez öyle aşırı derecede spor yapman yürümende gerekmez.

ilk adımda besinlerin işlevlerini öğrenmen gerekiyor.Karbonhidrat nedir? protein nedir? yağ nedir? Bunların vücuttaki görevleri nelerdir? Hangi besinlerde ne kadar karbonhidrat bulunur hangi besinlerde bulunmaz. Zayıflamak istiyorsan yapacağın tek şey karbonhidratları hayatından çıkartıp yoluna devam etmek. Emin ol 1 ay içerisinde sağlıklı bir şekilde sadece yağları yakarak 5-6 ya yakın kilo verebilirsin.

Eğer yoğurt diyeti ya da ona benzer diyetler yapıp aç kalırsan kilo verebilirsin doğru ama vücudun günlük alması gereken kaloriyi beynin sağlıklı çalışabilmesi için alman gereken kaloriyi alamazsın. Ayrıca verdiğin kilolar sağlıksız olup kaslarını da eritirsin. Hem güçsüz zayıf biri olursun hem de beyin yeterli kaloriyi alamadığı için ruh halinde farklılıklar ve pratik zekanda da değişiklikler olur. Sana okuman için bir link vermek isterdim ama link veremiyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• aşırı yemeden içmeden kestıren bu tarz dıyetlerden uzak dur..

Tam kılo veırsınde bıraz başka şeyler yemeye başlasan verdıgın kıloun 2 katını gerı alırsın..

Çunku vucud kaybettıgını depolamak ıcın azamı çalışır..

Yapacagın tek şey ne yıyorsan yarısnı yemeye calışmak kepek ekmegıne başlmak.. Yogurdu da sadce bır ögun olarak kullanabılırsın..

Spor yapman gerek. Koş zıpla futbol oyna basket oyna bırşeyler yap..

İp atla .. mekık çek.. Bır suru vıdeo var nette onları ızle ve onlarla yap... salona gıdmıyorsan..

0|0
    0|0
  • diyet degilde spor salonuna yazilmani öneririm..benim hafif kalcam ve göbegim vardi, spor salonuna yazildim hemen..haftada iki kere gidiyorum her gittigimde 1,5 saat süren bir program yapiyorum..cok faydali ve uzun zaman zayif kalmak icin ideal cözüm..

0|0
    0|0
    • okulum var ama ya spor salonuda yok bn kucuk belde gbi bi yerde okuyorum o yuzden spor salonu yok geri kalmış bi belde maselef :)

• kosu yapmak hem zayiflatiyor hem vücudunu sekle sokuyor...sirf diyet yaparsan göbekten mesela kilo verdiginde az biraz sarkar..kosu yapmak cok faydali benim sisman arkadasim vardi, acayip kilo verdi sirf kosu yapmakla..bol bol su iciceksin tabi oda cok önemli

• evet koşu ve su hm tamam bn yarın bi program hazırlayayım kendime arkadaşlarım okul kıyafetleri içinde şıksın diyorlar göbegin pek gözükmüyor ama kalıplısın diyorlar iriyim birazcık :D

yani göbek yok gibi ama kiloda var demek istedikleri

• onu duymadım hiç. ama lahana diyeti diye birşey vardı onla lisede bi arkadaşım yaz sonu 30 kilo vermiş halde dönmüştü. kendini çok sıkıntılı bi sürece sokabilirsen uygulayabilirsin bu tarz diyetleri. ama çok kilom yok biraz göbek biraz popo var diyorsan mekik çekerek göbeği bikaç spor hareketiylede kalçayı sıkılaştırabilirsin. düzenli uygulayarak.

1|0
    0|0
    • yok o kadar kilo problemim yok 1.70 im ama iri yapılıyım omuz genişliğim fazla kiloda var tabi 79 80 civarında kilom var

• önce diyet diyosun :)

• tabi biraz ver sonra şekle sok ki fit görünsün..

• Bölgesel zayıflama yemeyle gitmez ..Anca sporla gider

0|0
    0|0
  • Diyetten çok spor yapman lazım bölgelere göre.

0|0
    0|0
  • boyle yok yogurt dıyetı yok karpuz dıyetı bunlar saçma canım yanı bunları yapınca tek bolge mı zayıflıyomus mantık dısı sporla ıstedıgın yerlere calısırsan bıcımlenecektır bı de agır olmayan bı dıyet tamamdır

0|0
    0|0
  • yoğurdun yağ yakıcı özelliği sayesinde çok çabuk kilo verdiren bi diyet.bizzat uyguladım ama uzunca bir süre yoğurttan tiksinmeme sebeb oldu. karın bölgesinde ciddi bi incelme oldu.

0|0
    0|0
  • günde 3 öğün yoğurt yiyin. çok acıkıyorsan bir tabak çorba iç yanına 2 litre su bak göbek nasıl eriyor bana güven. yapıcam demiyorum yaptım oldu :)

0|0
    0|0
    • vay ben günde 3 ogun yesem aç kalmam ya yogurt yogurt derken hazır yogurtmu yoksa inek sütünden yapılmış köylerde veya bakkallarda satılan yogurttanmı?

yarından itibaren deneyecegim

• Umarım sağlığından olmazsın.

• evet dua edecem sana soruyorum11 ;)

• bol su içerek başla öncelikle ve kendine bi standart belirle belli bi saatten sonra meyva hariç birşey yeme.. abur cuburuda kesersen zayıflamaya başlarsın bence. bide yüzmek inanılmaz kilo vermeyi sağlıyor. haftada 3 gün 1 saat havuz en iyi çözüm :)

0|0
    0|0
  • Adam gibi diyet yap. Sadece yoğurt yenir mi? Hastalanacaksın sonra.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Yoğurtla zayıflanır ama sağlıklı beslenmiş olmassın.Vitaminsizlikten tırnakların beyazlar, dudakların çatlar, dilin beyazlar, saçların dökülür bunlara dikkat et.Bi spor salonuna gitmeni tavsiye ederim en makul olanı bu.Ayrıca bol su iç vücuttaki yağ oranını dengelemek için.

0|0
    0|0
  • bölgesel zayıflama diye bir şey yok en fazla liposuction var . Spor ve diyet ikisi bir arada yapılmalı ve düzenli olmalı. sadece yogurt yiyerek zayıflamak en başta sağlıksız bir şey zaten daha dengeli bir diyet listesi hazırlanmalı diyetisyenle birlikte

0|0
    0|0
  • bölgesel zayıflama diyeti diye birşey yoktur. egzersiz şart. sadece yoğurt yersen günlük kalori, vitamin, mineral ihtiyacını nasıl karşılayacaksın?

0|0
    0|0
  • Sadece Diyet olmaz arkadaşım spor spor spor..

En yakın bi spor salonuna git spor hocasına derdini anlat büyük olasılıkla sana evde yapabileceğin hareketleri söyliyecektir inanki çoğu hatta nerdeyse tamamı hoşgörülüler korkma çekinme.

0|0
    0|0
  • Sana o kadar yazdım şöle şöle diye... ağır geldi anlaşılan :) Bölgesel zayıflama diye birşey YOKTUR ! Bölgesel kilo vermek insanın metabolizması ile ilgilidir ve kilo kaybı başlayınca ilk neresi denk gelirse ordan başlar kilo vermeye.. Bu yüzde olabilir karında.. Yoğurt yiyerek zayıflamak mümkün değildir.. Boşa hayaller kurup kandırmayın kendinizi.. Sonra üzülen yine siz olursunuz.. Az yemek ve sürekli spor uzun vadede kilo kaybını sağlayacaktır.. Kolay gelsin..

0|0
    0|0
    • Çok doğru söylüyorsunuz, fakat insanlar bu pazarlama piyasasının kurbanı oluyorlar. :( Çok değil, insanın biraz kendi başına yapacağı araştırma, gerçekten bilinçli olmasını sağlar. İnsanoğlu olarak çok mu üşengeciz acaba :)

• üşengeçlik değil bıkkınlık var, korku var.. ya başaramazsam korkusu.. ticaretini tabii ki yapacaklar, çok büyük bir pazar bu çünkü :)

• bölgesel zayıflama diye birşey yok arkadaşım, ben profesyonel hocayla body building çalışıyorum.. onunla da konuştum. vücut bütün olarak verir dedi.. sen ayak çalışınca göbeğinde gidiyor aynı zamanda.. o yüzden bölgesel denilen şeylere asla inanma..

en iyi önerebileceğim badi.. program yazar sana 3 e ya da 4 e böler programı gıda takviyeleri cla ve karnitin alırsın.. 2 ay dan itibaren görürsün etkiyi..

0|0
    0|0
  • Dukan diyeti var. kitabını alıp okumalısın bildiğim kadarı ile vucüttaki yağları yakıyorsun ve vücuduna yağ depolamamasını öğretiyorsun protein ağırlıklı bir beslenme tarzı yiyorsun ve aç kalmıyorsun.

0|0
    0|0
  • Bölgesel zayıflamada spor olmadan yol katedemezsin.Belli bi yere kadar eritirsin ama daha sonra sıkılaştırman gerekir. Vucudundaki her kasın çalışma prensibi ayrıdır. Bir bölgeye yoğunlaşmak için o bölgeyle ilgili özel çalışma programı yapman lazım.

1|0
    0|0
    • bildigin program varmı varsa link atabilirmisin?

• link buradan istediğin egzersizi bulabilirsin. Kilo fazlaysa egzersizlere başlamadan önce sadece koşu ya da tempolu yürüyüş yap 15 gün kadar. 25dk dan az yaptığı koşu ya da tempolu yürüyüş hemen hemen hiçbir işe yaramaz.

• teşekkür.

• sadece yoğurt yiyerek zayıflamak mümkün mü?

bilmiyorum lakin öyleyse çok iyiymiş

0|0
    0|0
  • Sadece yoğurtla olur mu? beslenme nerede? Doğru, düzgün bir spor salonuna gidip iyi bir spor hocasıyla bölgesel problemini çözebilirsin.

0|0
    0|0
  • tek bir gıdayla yapılan diyetleri çok sağlıklı bulmuyorum çünkü bedeninizin her gıdaya ihtiyacı var...bölgesel zayıflamaya yönelik özel bir diyet zannetmiyorum ki olsun...bunun için en güzeli spor yapman arkadaşım...

0|0
    0|0
  • spor yapman lazın yedine dikkat edecen

0|0
    0|0
  • Göbek eritmek için her gün düzenli olarak 50-100 adet arası mekik çek.

0|0
    0|0
  • Göbek bölgesi için mekik çekebilirsin.

Kalça bölgesi için se bacak egzersizleri yap.

0|0
    0|0
  • dukan diyeti

1|0
    0|0
Yükleniyor...