Eski sevgilim bugün beni aradı...

mertaba dün eski sevgilim arkadaşıma beni sevdiyini,hala unutmadığını söylemiş. bugün beni aradı. Biraz konuştuk. pişman olmuş. bilmiyorum bağışlayımmi yoksa yok. aslında onu cook seviyorum. unutmadım. Bundan önce birkaç kere ayrılmıştık. Her defasında pişman olmuş,özür dilemiş.Sesini duyunca deliriyorum. Sizce naapım?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• ne yapacağını sormuşsun. öncelikle kendine gel. kendini tanımadığın o kadar cok belli ki. bırakıp ayrıldığınız sevgiliyle tekrar kavuşmanın hayali bile heyecanlandırıyor seni. yokmu baska erkek? bulamadın da einde bumu kaldı? Demek ki tam unutmamış tam silmemişsin. yine terk edip gitse geri gelse yine aynı seyleri hissedeceksin. taki zaman gecip bu duygularından arınana kadar. silkelen kendine gel. kendi hayatının kontrolunu kendi ellerine al.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• git sevdigine var :)

0|0
    0|0
  • sevıyorsan kıymet bılın su devırde gercekten sevmek ve sevılmekk sevılecek sevecek ınsan bulmak cok zorr eger ayrılme sebebı buyuk bı sebeb degılse affedılecek bırseyseee... sevgınıze bakın bırbırınızın kıymetını bılınn... :D

0|0
    0|0
  • aklın ne dıo?kalbın ne dıo?

0|0
    0|1
  • ayrılık sizde bağımlılık yapmış

0|0
    0|0
  • akışına bırak :D

0|0
    0|0
  • eski sevgilim diosun sende eskimiş bişeyin peşinden gitme bence

0|0
    0|0
  • avril evine git kızm

0|0
    0|0
  • devre arasinda kulanilma durumu soz konusu ama sen bilirsin. bol sans..

0|0
    0|0
  • Eğer bağışladıktan sonra yine bir şekilde ayrılacağınızı düşünüyorsan hiç yapma.

0|0
    0|0
  • sende onu seviyorsan, sana karşı kötü bir niyeti yoksa bağlan

0|0
    0|0
  • sexs varmı aranızda pekı durustce soruyorum ukalalık etme

0|0
    2|1
  • barışma sakın onunla tekrar

0|0
    0|0
  • Kimin adı sende saklı ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ayrılma sebebi ?

0|0
    0|0
  • Seni zaten cepte diye görüyordur herhalde her özür dilediğinde affedeceksen ohoo hata yapsın yapsın sonra gelsin hayatım özür dilerim çok pişmanım , yok öyle şey ağırdan al kendini

0|0
    0|0
  • barış bence ama yine terkedecek..o modeller öyle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...