Bu beslenme düzeni kas yapmaya çalışan biri için uygun mu?

sabah 1 yumurta, bir kaç dilim peynir, zeytin ve iki tane kepekli ekmek yedim. Öğlen 4 adet ızgara köfte ve bir küçük kase yoğurt yedim. ara öğünlerde de bir avuç kiraz, bir avuç Antep fıstığı ve bir adet şeftali yedim. akşam da taze fasülye yiyeceğim. amacım kilo vermek değil, kas yapmak. sizce doğru yolda miyim, bu beslenme düzeni nasıl? salonda her hangi bir şekilde beslenme programı vs vermedikleri için kendi beslenme düzenimi kendim ayarlamaya çalışıyorum.

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Ya erkekler kendileri gibi dusunuyo arkadasim bu duzen senin icin ideal en fazla 2 yumurta ye zaten fazlasina gerek yok. yulaf ezmesi light ton baligi haslanmis tavuk falanda yiyebilirsin benim listemde bunun gibi ve emin ol bicok erkekten yuksek bir kas oranim var

0|0
    0|0
    • teşekkürler. istediğim kas bu şekilde zaten, fazlasına gerek yok benim için. buna da şu anki beslenme düzenimle yaparım gibi geliyor.. istediğim kas şu şekilde zaten öyle baklava tarzı istemiyorum. http://i.hizliresim.com/ZD62zz.jpg

• Dusurme motivasyonunu bak odem oluyosa daha fazla calisicaksin. odem gozukmesini engelliyosa sende cikmasi icin daha cok ugrasicaksin binevi inatlasicaksin ve gercekten karin kaslarinin cikmasi icin cok abarti bir programa ihtiyacin yok

• teşekkürler :) şimdilik karını incline sit up, crunch, leg raises ve knee raises şeklinde çalışıyorum hepsini 5x30 olmak üzere yapıyorum.. sanırım bunlar yetiyordur.

Erkekler Ne Diyor 4

• Öncelikle kilon kaç ve ne şiddette spor yapıyorsun akşam protein alımını arttır karbonhidratı erken saatlerde al

0|0
    0|0
    • boyum 1.60 kilom 50-52 arası gidip geliyor, hoca kilo vermeme gerek olmadığını söyledi, kilomun çoğu kas. antremanım toplamda 1.30-1.50 saat sürüyor, genellikle ağırlıkla çalışıyorum. karın için abdominal crunch, leg raises, knee raises ve incline sit up yapıyorum. bacak için leg press, leg extension ve kol için lat pull down, arm curl vs yapıyorum.. aklıma gelenler bunlar.

• teşekkürler :) ara öğünlere biraz daha protein koyayım o zaman..

• Ara öğünlere değil akşama araya koyarsan kilo yapar aralarda kuruyemiş meyve tarzı devam

• 1 haşalnmıs yumurtayla anca parmak kası yaparsın kanka

0|0
    0|0
  • Proteine biraz daha kasman gerek. Mesela sabah 1 yumurta cok az

0|0
    0|0
  • onlardan istersen verirler beslenme düzeni için

0|0
    0|0
    • kilo problemim olmadığı için vermediler, çok ihtiyacım yok diye.

• o zaman dediğin gibi yapacaksın

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...