Gelecekte evleneceğiniz kişiye mesaj bırakın.

Evet arkadaşlar gelecekteki eşinize mesaj bırakmak isteseniz , şimdiden ne söylerdiniz?

Ben bugünün hesabını sorardım mesela, bu tarihte neredeydin diye :)

Peki ya siz? Dökülün bakalım :)

Güncellemeler:
Allah herkesin kalbine göre versin . Hepiniz çok mutlu olun emi ...

0|0
17|8

En İyi Kız Görüşü

• annenden nefret edıyorum evıme karısmasın off su cocuklara bak bıraz yaaa bugun yemek yapmıycam benı yemege gotur benımle hıc ılgılenmıyorsun o telefondakı banu kım cabuk acıkla hahaha fazlamı barttım yaa :D

0|1
    0|0
    • çok iyisin ya, tatlı olmuş :) sıpaları alsında annesine götürsün, siz de rahatça yemeğe çıkın... sen de adamı pahalı bir yere götürüp , maaşın yarısını orada bırakmasın. sonra faturalar ödenmedi diye dırdır edersin :) senin herif yandı :)

• Allah hep güldürsün inş... :)

• amınn cumlemızııııı:D

Kızlar Ne Diyor 16

• aklıma bu karikatür geldi:) link

0|2
    0|0
  • "Sana ulaşana kadar o kadar çetin yollardan geçtim ki.Fakat artık isyan etmiyorum.Başıma gelen en güzel şeysin ve iyi ki varsın"

Ben eşime bunları hissetmek istiyorum.

0|3
    0|0
  • Eve gelirken ekmek , yoğurt bi de höşmerim al , biraları unutma ...

0|1
    0|1
    • bira içilir mi beee ... uffffffff ...

• Umarım gelecekteki eşin okur bunları :))

• okusun okusun .. görsün prensesim .. :) inşallah onu çok mutlu ederim ...

• Adam olsun ,kendini bilsin onun bunun lafına bakmasın beni gözünden bile sakınsın.Falan ve filanlar

0|1
    0|0
  • gelecekteki evleneceğim kişi nereden icap ettiyse sana mesaj bırakmak istemişim ama diyecek de hiçbir şeyim yok.

0|1
    0|0
  • nerde kaldın sen hayatımın anlamı :)

0|1
    0|0
  • çabuk gel, gel ve nerede bulacaksan bul artık beni! yanlış insanlardan yoruldum. Sende yanlış insanlardasın.. olmadı hiç böyle. :D:D:D:D:D

0|1
    0|0
  • :( ya tüm şansımı 13 yıl önce kaybettim neyapacağız şimdi:(

0|1
    0|0
  • Çabuk gel,şarabı ben ayarlarım..

0|1
    0|1
    • Şarap ayarlamana gerek yok, öyle bir sev ki kocanı sen şarap gibi ol, çarpılsın, başı dönsün ayakları yerden kesilsin ...:)

• Herkesin evleneceği garanti değil ki.

0|0
    0|1
  • erken gel sana süprizim var :p

0|1
    0|0
  • mesaj şu= sakın beni istemeye gelme..evlenmicem.

0|1
    0|0
  • Ordamısın?

0|0
    0|1
  • eve gelirken, yoğurt ve ekmek almayı unutma. öpt. by.

0|1
    0|0
  • Evlenceğim insan :) şu an yakınımda ve harekete geçmemişsen geçen boşa günlerimizin hesabını soracağımm.. lutfen hayalimi kurduğum kişi ol ve mutlu olalım . çocuğumuz olsun adı rüzgar olsun kız olursa karar senin olsun:))))

0|1
    0|0
  • beni bu kadar niye beklettin i*ne senin yüzünden saçma sapan insanların arkasından üzülüyorum şuan sen napıyosun kimle fingirdiyorsun şuan acaba? bugün yediğin hurmalar beni tanıyınca dötünü tırmalar ona göre hareket et

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• seni gerçekten çok bekledim. bak bugün bile birini bıraktım canım çok sıkkın sen gelene kadar da öyle olacak gibi. çünkü seni sevgilerin en güzeliyle sevicem biliyosun gönülden aşık olmadan evlenmem

0|1
    0|0
  • "İyi ki seninle 2012'de sevgili olmamışız, Bulut Atlası'nı hiç beğenmedim ve seni bu sıkıntıya ortak etmediğim için şanslıymışım" derdim

0|1
    0|0
  • Ben de dediğin gibi yapardım herhalde.

0|1
    0|0
  • umarım sen de beni bekliyorsundur. her akşam gözlerime bak olur mu?

0|1
    0|0
  • bu mesajı alırsan eğer kaç kurtar kendini, çıkma karşıma.

0|1
    0|0
  • Uslu dur yaramazlık yapma karıcım <333

0|1
    0|0
  • ne de olsa ilerde ayrılcaz hadi güle güle

0|0
    0|0
  • Ben bir salağım derdim

0|1
    0|0
Yükleniyor...