Neden bana bakmıyolar bile?

Sorum siz kızlara lütfen samimi cevap verin. yıllar geçtikçe hiçbir kız yüzüme bile bakmıyo zaten bu durumdan sonra ben de bi kızın bana bakacağı inancı kalmadı.

Kabul ediyorum yakışıklı değilim toplu bir vücut var öyle kaşlı değil yağlı ama abartılı değil yanlış anlaşılmasın. Üniversitede makine mühendisliği okuyorum, bundan mı artık bu bile geliyor aklıma.

Baktığım kızlar da inanın belki de ortamın en çirkinleri ama yok ne yapmalıyım ki kadınlar bana baksın?

0|0
9|13

En İyi Kız Görüşü

• kendine bak süslen püslen ve kizlarla muhabbete girmeye calis..konusma baslat ki biraz cevren olussun, kizlarla cevren olusursa mutlaka senden hoslanan filanda olur..öyle böyle baslar bu isler bazen..

0|2
    0|0
    • ne cevresı onları da yaptım sırf ank kı kızlar okulda kıler yanı markaya bakıyo dıye butun kredı kartları ile polo tommy gibi markalar aldım cevreye gelınce zaten sınıf da kız yok bızım iste sorun su bu cevreyı nasıl yapacam :)

• tesekkür ederim..kendine güvenmeyi ögren, aynada bak kendine..neden kimse bakmiyor bana demede bakalim bugün kim bakacak bana de ? :)) demek istedigim kizlarin seni begenmesi ilk önce senin kendini begenmen gerekiyor..öyle gezersen ortalikta cekingen cekingen, kizlar cakar ve hayatta bakmazlar sana... bol sanslar :)

• bebisim4662 bu işten biraz anlıyor anlaşılan..doğru dostum gidip muhabbet açacaksın birşey sor bazen muhabbet açmak için sorduğum sorulara daha sonra dönüp gülüyorum.Hatta bir sevgilim ona ilk sorduğum sorunun saçmalığından sürekli bahseder dururdu.Soru saçmada olsa çıkmıştık :D

Kızlar Ne Diyor 8

• Kendini belli bir çevre içerisinde zorlama kız arkadaş sevgili yapıcam diye.Biraz akışına bırak hayatına herhangi biri girip çıksa sadece bu dahamı iyi olur?Eminimki sen hayatına sıradan değil ömürlük bir insanın girmesini istersin öyle değilmi?Bu yüzden fazla acele etme doğru zamanı sen bilemezsin ve şunu unutma bir söz var bunu aklına getir.

--Eğer hala yalnızsanız ALLAH sizi birilerinden koruyor demektir.

1|2
    0|1
  • kendine güven. öyle konuşma. özgüvenini takın. daha kuvvetli ol. inan bana kızlar o kadar da markacı vs değiller. daha samimi olmaya çalış, davranışlarını da abartma. herhangi bir konuda sempatikçe bir espiri yapman, ya da mimiklerin ile bu işi başarırsın. zaten gerisi gelir.. :) bol şanslar kardeşim.

1|2
    0|0
  • makine mühendisi arkadaşların kaderi bu üzerine birçok geyik döner. kız yoktur ki sizin sınıflarda neyse. kendini yakışıklı bulmuyorsan en azından fiziğini yönlendir ne biliyim kas yap iyi olur. ikincisi aç kurt gibi etrafa bakıyorsan kızlar bunu anlar ve gözlerinde kredin iyice düşer kimse senle ilgilenmez. çok yakışıklı olsan ve her kıza baksaydın çapkın olurdun, biz de bunu adam ederim diye atlardık böyle de bi yapımız var. bi kız üzerine yoğunlaş rahatsız etmeden bakışmaya çalış bakalım o da bakacak mı sana?

0|1
    0|0
  • ne zannediyorsun? sevgilisi olanlar, bicok kizla cikanlar yakisikli oldugu icinmi yok...flort yapmak kaninda var onlarin..o olaya yatkinlar..tiple pek alakali degil bence

0|3
    0|1
  • tanışmak istediğin halde mi pas vermiyorlar? yoksa of off çocuğa bak gibi bakışlar mı göremez oldun? :)

0|1
    0|0
    • hiçbir tepkı yok desem sankı onlar ıcın agac ha gercı artık kenddımı kutuk gıbı hıssedıyorum da neyse :) yanı hanı bakarsın guler ya da bakarsın bakar yok ben baktıkca kacıyolar

• ole deyınce kız anlamaz mı nıyetı sahsen bana tanımadıgım bı kız merhaba dese ben kız bana sarkıyo dıye havalara ucarım:)

• :) tam karar veremez gibi. yanyana geldikte mi meraba dedi yada birşey sordu yoksa bana ilgisimi var diye düşünür. her merhaba diyende aşkımdan ölecek değil ya diyede düşünebilir. benimde öyle çözemediğim çok sorular oldu. hemen üstümüze alınmıyoruz yani :)

• üzüldüm yaaa bekar olsaydım sana bi şans verirdim:)

0|1
    0|1
  • kendine güven beğendiğin yönlerini öne çıkar ve konuşmaya başladığınız anda kızın üstüne hoşlanıyorum diye gitme uzun zaman konuş gerekirse dertlerini dinle kendini ona alıştır emin ol o da senden hoşlanacaktır belki önce inkar eder ama yokluğunu gördükten sonra anlar emin ol

0|0
    0|0
  • karakterini sorgulamalısın...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Yakışıklı olmamak bi sorun değil ki etrafına bak. kaç tane sevgili var ki hem kız güzel hem erkek yakışıklı ? illa ki birinden biri çirkindir.Bu da demek oluyor ki yakışıklılık önemli değil.Eğer yakışıklı olamıyorsan sempatik ve bilgili olmalısın. Kendine en azından bildiğin konulardan yola çıkarak güven aşılamalısın.Karşındakine bu güveni gösterir biçimde konuşacaksın ,oturup kalkacaksın.tabi bunlar bi anda olacak şeyler değil. Eğer kızların seninle ilgilenmesini istiyorsan kız arkadaşların varsa sınıftan falan onlarla biraz vakit geçir ,onların ortamında sempatik ol, sevimli ol. Eğer ortamın yoksa ki mühendislik okuyorsan büyük ihtimal kızlar azınlıktadır o zaman yapacak çokta bişey yok bekleyip kendine şans dilemen gerekiyor.he bu arada üni. kuluplerinede girip sosyalleşebilirsin .Tabi dediğim gibi yakışıklı değilsen sempatik,bilgili ,donanımlı olmak 1.ci kural.kös kös oturup kimseyle konuşmayan ,etrafa negatif enerji veren, kendi ile barışık olmayan birine kimse bakmak istemez hatta bırak bakmayı yanından bile geçmez.

0|0
    0|1
    • ah ah gecen sene bı tabga gıttık kız taırız dıye 6 kız 8 erkek vardı ben bı erkek ıle dans etmek zorunda kaldım ne kulubu sosyallesmesı :)

• bu kadar olumsuz olursan kimse yardım edemez sana :) önce kafandan o olumsuzluğu atman lazım

• sen de haklısın

• Kısa ve öz anlatayım. Olayın bakmamakla alakası yok. Ben de uzun boylu yakısıklı sayılırım, en azından kendime güveniyorum, ama bana da bakan yoktu ne hikmetse. Cogunlukla erkek arkadaslarımla ve erkek ortamlarında takıldıgım, kızlarla fazla diyalog icersinde olmadigim/olamadigim icin bana da karsı cinsten bakan yoktu yani. Ama sans bu ya iste, bir defa bowling organizasyonuna gidip face ekleme vs vs derken ordan cıktı bir sey.

Diyecegim o ki biraz daha sosyallesmeye calis, cevreni genisletip farklı ortamlara girmeye bak. Yazarak tavsiye vermesi cok kolay tabi diyorsundur su an icinden ama böyle. %90 tiple alakası yok bu islerin. Sen de cogu zaman oha vay ayı deyip begenmedigim sisman tipsiz bi adamın yanında güzel bir kız görmüssündür emin ol. Kolay gele...

0|1
    0|0
  • Bırak şu karamsarlığı adam! Çözümün bende. link Al şu kitabı oku.Ama tam anlamıyla altını çizerek oku.Herşeyini anlayınca ister istemez yaşamında kullanmaya başlayacaksın.İşte o zaman tekrar gel ve bana teşekkür et.

0|0
    0|0
  • bu işin aslında tek bir kuralı var kendıne olan özgüven bunu kendıne aşılamayı basırısan herkese farklı görünürsün... nasıl yaparsın bunu bılemıyorum.. cunku burdan yazarak sana yardım etmek mumkun degıl sana tavsıyem. sosyal ortamalra gırnek ıcın kurslara yazıl ve hep olumlu dusun ..

0|0
    0|0
  • abicim bi kere olumsuz düşünmüyceksinn... kızlarla iletişime geçiceksin.. arkadaşçevren ortamın olcak bayanlarla konuşa konuşa öğrenirsin zaten n yapman gerektiğni.. durum çok vahim abii :) bülent ersoy bile sewqilisini aldatıyo sen hala yalnızsın :)

0|0
    0|0
  • bak genc arkadasim ben genelde edindigim izlenim kizlar cok esprili yada cok duygusal erkekleri tercih ediyorlar ya onlarla birlikte sudan bir mesele icin aglayacaksin yada onlarla beraber gereksiz bir seye kahkahalarla güleceksin o zaman sen favori olursun ben hep espriyle halletmisimdir böyle sorunlari

0|0
    0|0
  • dostum sana mesaj olarak gönderdiğim siteye mutlaka bak

0|0
    0|0
  • bu sorudaki kızların tavsiyelerinin hepsine +1

0|0
    0|0
  • sıkma canını burgerkingten bi kola al etrafı izle :)))

0|2
    0|0
  • kaybol arkadaşım ya muhendıssın ya sana kızlar bakmayacakta kıme bakacak en kötü ihtımal mesleğin için evlenecek kızlar bıle vardır emın ol yada iş hayatına çıktığın da bı muhendıs yada teknıker kafala olsun bitsın

0|0
    0|0
  • Bakmaları gerekmiyor ki. İlk adımı sen at. Zorla biraz kendini.

Uzak durdukça kımse yanına gelıp konuşmaya çalışmayacak.

0|0
    0|0
  • seninde kısmetin çıkar üzülme

0|0
    0|0
  • tarz değiştir

0|0
    0|1
    • ne tarzı bızım senın gıbı kasımız yok elımızden gelen her tarzı yaptık tık yok :)

• bu yorumdan sonra adam resmini kaldırdı :) yavaş yavaş güç eline geçiyor

Yükleniyor...