Boyum kısa hangi bölgelere yüklenmeliyim?

arkadşlar 4-5 aydır body yapıyorum ,çok iyi seviyede değilim bir definasyon yapma ihtiyacım var ,ondan sonra herşey süper olacak ama şu ana kadar boy kısalığından dolayı çok fazla çalışmamam gereken yerler konusunda hiç dikkatli davranmadım..Sizce hangi bölgelere daha çok önem vermeliyim ,hangi bölgelere fazla yüklenmemeliyim?

Güncellemeler:
hayır arkadaşlar zaten 20 yaşındayım boy uzama yaşım da geçti,benim bahsettiğim şey ; hangi bölgeleri geliştiriyim ,hangilerini geliştirmiyim çünkü bazı bölgeleri geliştirsem boy kısalığından dolayı pek şık olmayacak ,Benim de ilk tercihim fit kalmak ama kol-omuz ön plana çıkartmak istiyorum.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• boyun kaç ?

0|0
    0|0
    • 169

• çocuğa kötü davranmayın,kardeşim bakma Türkiye'de ki çoğu kız max 167'dir.

• ben kotu davranmak amacli demedimki zaten.

Kızlar Ne Diyor 2

• Body'i bırakırsan uzar

0|0
    0|0
    • yok öyle birşey maalesef :)

• omega üç al uzasn omea üç de balık yagında var her sabah aç karnına bitane iç sula yaşında gecmemiş bu arada kısa olup askerde boy atan çok görunce bu senmisn bune boy dedirtiyorlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• önemli olan yaşın kaç vucudun gelişimini tamamlamış olabilir..ergenlik döneminde isen hala boyun uzamaya devam edecektir...aile geneteği de buna bir etkendir

definasyon dönemi salondaki hocana muhakkak danışmalısın ayrıntılı ve ciddi anlamda sıkı ve dikkatli beslenme ister..yapmadan önce yeteri kadar kütle kazanmalısın...bilinçsiz definasyon kas kaybına ve hayati tehlike yaratmaktadır..

0|0
    0|0
  • benim bi arkadaşım vardı.şimdi nba seçmelerinde boyu 1.70 mineydi.adam potaya sımaç basıyordu.bi zıplıyor sanki uçuyor herif :Dbit gibiydi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...