Hayatınızdaki insanın geçmişini merak eder misiniz?

Hayatınızdaki insanın geçmişini merak eder misiniz? Geçmişi ile ilgili sorular sorarmısınız yoksa beni öncesi ilgilendirmez mi dersiniz? Yada geçmişi ile ilgili neleri merak edersiniz?

0|0
14|6

En İyi Kız Görüşü

• Geçmişini bilmek isterim.Kişi hakkında fikir sahibi olabilmek için önemlidir.Zaten geçmişini öğrenmek istediğim kişilerde benim için önemlidir.Sadece öğrenmek istediklerimi öğrenir sonra da konuyu kapatırım.Geçmişine takılı kalmam.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Gecmisinden cok kisiligi beni ilgilendirir , ve o gecmisini anlattigi sürece ögrenirim

0|2
    0|0
  • Beni ilgilendirmeyen kısımalara girmem.Sonuçta muhattab olduğum kişi arkadaşımdır ne geçmişi ne de ailesi.

0|0
    0|0
  • Gecmıstekı herseyı merak ederım cunku yaptıgı seyler dogrultusunda nasıl bi insan oldugunu anlıyabılırım

0|2
    0|0
  • Şimdiki ve yakın gelecek zaman ilgilendirir.

0|0
    0|0
  • Sanırım tüm geçmişini didiklerim. Hiç bana göre değil geçmişi geçmişte kaldı söylemi:) Manyakça olduğunu bilir kabul ederim ama yine de kurcalamadan duramam.

0|0
    0|0
  • Ee geçmişinin özetini dinlerim doğal olarak. İn midir cin midir? İlişkilerinde nasıldır? bilmek gerek.

0|0
    0|0
  • gecmişi beni ilgilendirmez onemli olan şu an ve benmle olan hayatı..sadece bnden once asık olmus mu olmamıs mı bu ilgimi ceker gerisi ilgilendirmemeli bnce..

0|0
    0|0
  • Daha önce kaç kişiyle çıktı ne kadar sürdü neden ayrıldı nasıl biriydi neden anlaşamamışlar gibi sorular sorarım

0|0
    0|0
  • Sorgulamam!

0|0
    0|0
  • değişdiremeyeceğim bişeyi neden sorayımki.

0|0
    0|1
    • olanları değiştiremezsin ama ona karşı düşüncelerini olumlu yada olumsuz yönde değiştirebilirsin.

• yaratmaz sevince katlanırdım.

• Esrar bağımlısı, yeri gelecek sana bile maddi manevi fiziksel zarar verecek biri için kusura bakmasın ama ben hayatta katlanamam sevsemde...

• hiç sormadım. ilgilenmiyorum, merak da etmiyorum.

0|0
    0|0
  • Hayır geçmişi beni ilgilendirir. Geçmişinde nasıl bir insandı arastiririm hırlı mıdır hırsız mıdır, sapık midir, psikopat mıdır sonuçta bundan sonraki hayatımı onunla geciricem. Hayatımı karartamam.

0|0
    0|0
  • ediyordum her sorduğumda da ayrı bir bk çıkıyordu. merak etmem diyenlere şaşırıp kalıyorum lan belki adam uyuşturucu satıcısıydı belki tecavüzcüydü belki birini yaraladı ne demek beni ilgilendirmez. he sizinle sevgili olunca herkes bir anda melek oluyo sanki dimi :D

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Geçmişini sorarım ancak bilmem gereken kısımlarını.

0|1
    0|0
  • GBT sine baktırmadan birlikte olmuyorum birader

1|0
    0|1
  • hiç sormuyorum hiç, çok garibine giidyo sanırım hiç bişey sormamam, ama napiyim elimde değil zerre kadar merak etmiyorum ki bu muhtemelen benim kısa bi süre sonra evleneceğim insan

0|0
    0|0
  • Geçmişi tabiki ilgilendirir.Acıları, sevinçleri, daha önce yaşadığı bütün önemli şeyleri bilmek isterim.

1|0
    0|0
  • Ne geçirdiği gözlerinde gizlidir zaten.

0|0
    0|0
  • bana ne geçmişinden...gelecekse herşeyinden soyunsun gelsin..

0|0
    1|0
Yükleniyor...