Ölmeden önceki son arzunuz ne olurdu?

Ölmeden önceki son arzunuz ne olurdu? Veya ölmeden yapmak istemiyorum dediğiniz şey nedir? Ben Şükrü Saraçoğlunda FB-GS maçı izlemeden ölmek istemem misal..

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• 2 şeyi çok istiyordum biri Çanakkalede şehitliği ziyaret etmek allahıma çok şükür nasip oldu diğeri ise gerçekten FB-GS maçı izlemek malesef o henüz olmadı. Saraçoğlunda Sevilla maçını izledim ama malesef galatasaray maçı izleyemedim ..

0|1
    0|0
    • elimde sihirli bir değnek olsa dedemin şehitliğini bulurdum kac kere gittik bulamadık

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 11

• İnönüde son kez Beşiktaşkımı izlemek isterdim

0|0
    0|0
  • sporla alakalı birşey olur muydu diye sorsan daha uygun olurdu. yok benim sporla alakalı değil

0|0
    0|0
  • Namaz kılarken öldürün beni...

1|0
    0|0
  • senin gibi benimde öyle bir isteğim vardı. Bir Galatasaraylı olarak gittim deplasmanda Galatasaray tribününden takımıma son nefesime kadar desteğimi verip gelmiştim. Gerçekten çok güzel bir duyguydu.

0|0
    0|0
  • Kelime-i şehadet getirebilmek.

1|0
    0|0
  • hiç ölmemek

0|0
    0|0
  • hayabusanın üzerinde tek teker üzerinde amuda kalkmak

0|0
    0|0
  • tüm dünya kanalları kapımın önüne gelsin :D canlı yayın yapsınlar diyeceğim bikaç çift söz var :D

0|0
    0|0
  • 21 aralıkdan önce annemi babamı görmek

0|0
    0|0
  • Saraçoğlunda deplasman tribününden atlayıp GALATASARAY BAYRAĞINI ortasahanın ortasına dikmek.

0|0
    0|0
    • deplasmana taraftar gelmiyorken bunu yapmak gercek bir hayal gibi :D

• kardeş ölene kadar demişsin bu dediğin mevzu senin 1,5 senedir var 50 senedir ligde yok deplasman yasağı.;)

• gebereceksin

0|0
    0|0
Yükleniyor...