Neden kızlar herşeyi erkeklerden beklerler, bir şeyleri elde etmek için kendi uğraşmaz?

kadınlar ve kızlar bir erkekten hoşlanınca neden belli etmezler ya da nasıl belli etmelidirler her bir şeyi erkeklerden beklerler halbükü bir şeyleri kendileri basarsalar erkeklere fazla bir şey kalmaz ama sanmasınlar ki karşı cins onların basit biri olduğunu sanıcak... bence bunu başarırlarsa daha mutlu olucaklar bu konuda

Güncellemeler:
bız erkekler bazı seylerden çekiniyoruz b siz kizlar ıyı gıyınip hatdınden fazla güzel oluyorsunuz ;)

bazen yanınıza yaklasamıyoruz terslersınız dıye;)

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• bende belli etmem. aynen anlattığın gibiyim. sanırım sorun bizde. öyle görmüşüz, kadın erkeğin peşinden koşarsa, başka bi gözle anılır olur, yahut seni seviyorum aşık oldum öldüm bittim ağlarsa, yüz vermiş olur. tabi bu ikisinide şiddetle kınıyorum :) öyle görmüşüzdür, yani kadına iltifat edilir, kadın naza çeker kendini, kadın nazlıdır. ağırdan alır. ama öyle bir an öyle bir söz yahut hareketiyle, tüm sevgisini ispatlar ve kanıtlar ki, dünyanın en mutlu adamı olursun. kadının erkeğe çiçek verdiğini çok az duydum mesela. erkekler layık değilmidir çiçeklere, çocuk gibi sevilmelere :) Hormonlarımızın ve küçüklükten gördüğümüz alışmışlıkların bedeli de olabilir. ama ben memnunum. sanırım her yeri geldiğinde sevgimi göstermek daha güzel. ne bekliyorsunuz ki !msj la örn. -seni seviyorum yazıp on dakka sonra -seni halen seviyorum, yirmi dakka sonra - seni sevmeye devam ediyorum :) falan gibi mi.

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 9

• ben beklememistim, ilk bulusma icin bir hafta kararlastirmistik , 4 gun once aradim geldim ben sende suraya gel dedim bulustuk, sonra karsi karsiya yemek yedik. beni begenmiyor musun neden karsida oturuyorsun dedim, yoo dedi begeniyorum, kalktim yanina oturdum. sonra yuruduk biraz elini tuttum, baktim bise demedi dogru yoldayim dedim. sonra birde cektim optum ilk bulumadan bayagida hos olmustu:) ee daha ne yapiim yani, hala da hayatimda kendisi. gerci simdi sorsan bunlari nasil yaptin diye, valla bilmiyorum, bir anda oldu, hic yapmadiklarimi yaptim ama iyi olmus:) derim

0|1
    0|0
  • benim böyle kurallarım yoktur çünkü zor begenirim ve 22 yaşında ilkkez birini çok begenmiştim ve aynı ortamda değildik birdaha da olamazdık. gururu bir kenara bırakıp ilk adımı da attım yine olsa yine yaparım ama sonuç 0 oldu. pişman mıyım değilim ama bazen belki onun gözünde daha değerliydim ve ilk adımı atıp kendimi düşürdüm diyorum. azıcık umut görsem çabalamaktan vazgeçmem. ama sürekli karşılaştıgım biri olsaydı ondan ilk adımı beklerdim.

0|1
    0|0
  • Her erkeğin düşüncesi farklıdır bu konuda kimisi bunu basitlik olarak algılıyor kimisi algılamıyor.Biz bunu nasıl göze alıpta adım atalım?

0|0
    0|0
  • niye böle dahamı işinize gelecek.kolay kazanılan şeyin değeri bilinmez.kızlar neden bukadar kolay elde edilir olsunlarki.kız dediğin geri durur biraz uğraşın canım ne kadar üşengeç oldunuz siz erkeler hazır piş önüme düş.başka bir isteğiniz varmıydı...

0|0
    0|0
  • evet bir siteus yenius saçmalious vakkası daha, geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • kız evi naz evi...

0|0
    0|0
  • deneyimlerimle şunu gördüm ..kendini ne kdr ağırdan satarsan o kdr çekici oluyorsun ..bu gerçekten böle ..

0|0
    0|0
  • Erkekler bir bayanı keşfetmeden kadın her şeyi önüne sererse ilgisi gider.Ayrıca ağırdan satacaksın ki kalıcı olasın.Tabi yavaş yavaş artık açılırsın ama birden değil tabiki de.

0|0
    0|0
  • Benim için geçerli deyil...

Yeteri kadar nedeniniz varsa, herşeyi yapabilirsiniz..!

Jim Ron

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• her kız için geçerli bir durum değil elbet bu..

Doğuştan gelen donanımsal özellikleri bir çok konuda onlara yardımcı olduğundan, bazıları saksıyo zorlamaya ve azime gerek duymuyor..

0|0
    0|0
  • Çünkü gerizekalı olduklarından ötürü.

0|0
    0|0
  • kız evi naz evi

0|0
    0|0
  • o türk kızlarına mahsus ve sonucları ortada idivac programalrı bunun en guzel örneği..

0|0
    0|0
Yükleniyor...