• Sor
  • Bence

Acele zayıflamak isteyenlere yoğurt diyeti... Denemiş olanlar var mı?

Ben bu diyeti rastgele bütün gün yoğurt yemek zorunda kaldığım birgün keşfettim meğer böyle bir diyet varmış. ogün çok az yoğurt yedim ve hiç... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Yoğurt yüksek kalsiyum içermesi dışında karbonhidrat, protein ve yağ da içerir. Zaten bunlar öğünlerde alınması gereken şeyler olduğu için de yoğurt başlı başına bir yemektir.Çok sağlıklı olması, ferahlatması ve mideni şişirip tok tutması sayesinde de yalnızca diet yaparken değil her gün tüketilmesi gereklidir. Kilo aldığım zamanlarda yumurta ve yoğurt tüketimini arttırırım ve sonuç verir.

• ben d eyeni keşfettim dünya varmış valla ya hem tokum hem zayıflıyorum.

• Uyanınca açılmamış, buz gibi yoğurdu kabıyla elime alıp 3-5 kaşık yemek hobilerim arasındadır.

• :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Şok diyetler ile evet zayıflarsınız. Fakat bu şok diyetleri beslenme alışkanlığı haline getirmek hatasına lütfen düşmeyin. Şok diyetler uzmanlar tarafından size özel hazırlanmalı ve arkasından gelecek olan yeni beslenme düzeniniz çok önemli. Lütfen lütfen piyasaların üstünüzden prim kazanmaya çalıştığı bu oyunlara düşmeyin. Sağlık riske atılmayacak bir konudur.

• Denedim 2 kilo vermiştim bi haftada yoksa 3 müydü unuttum geçen seneydi. işe yarıyor ama pek sağlıklı değilmiş araştırmıştım..

• Sırf yoğurt yemiyordum ama bazen yemeklerden de azar azar yerdim

• Hızlı ve aşırı kilo kayıbı iyi bişey değil, buna dikkat et.

• cips, çikolata, asitli içeceklerden uzak dur,tosttan kaç, ekmek, makarna, pilav, lavaş,mantı yeme akşam 6 dan sonra aparatif birşeyler atıştır. tabi birazda gün içinde hareketli birşeylerle uğraş istediğin kiloyu vereceksin...Denenmiştir..

• bakın her sene popüler bir diyet çıkarıyorlar.yok lahana diyeti yok domates diyeti yoğurt diyeti...diyetin en sağlıklısı bir diyetisyen tarafından vücudunuzun ihtiyacına göre düzenlenmiş diyettir...kafaya keseye göre yapılan diyet değil...hızlı verilen kilolar ışık hızıyla ve katltlamalı olrak yeniden alınır..lütfen kulaktan dolma diyetler yerine uzmanınızın önereceği diyeti uygulayın ve kilo verirken aceleci olmayın...

• Diyet için bilmem ama kemiklerin için yoğurt lazım. Bu hafta bende kemik erimesi başlangıcı çıktı, doktor bol bol yememi önerdi. Bayan mıyım neyim :-)

• geçmiş olsun. günde iki kase ye zayıflıcaksın hem de bu da bonusu :)

• Ben inanmıyorum bu diyetin zayıflatacağına falan ya az yiyeceksin yada spor yapacaksın başka yolu yok.

• inan cnaım ben yapıyorum ve hemen farkettirdi.

• denemek isterim. ama ben doymam ki yoğurtla..

• dene canım sadece yogurt yiyeceksin tatlı ihtiyacı da special k dan gideriyoruz. insaniyet namına tavsiye ediyorum :)

• Öncekileri Göster
    • valla zayıflayınca heryerden eriyorsun. hele bi 10 kilo ver bak nasıl eriyor. eritememiş kimi kandirıyon sen?:)

• @lusacan 2 aydır spora gidiyorum. kaslı bile oldum.. göğüsleri hallettim sayılır. göbek de gitti. kalçalar hala aynı -.-
      @soran gerçekten erimiyor.. veriyorum zaten yavaş yavaş ama boyut aynı malesef

Kızlar Ne Diyor 2

• ben denedim. sadece yoğurt yenmiyor diyette başka yiyeceklerde var. yanlız 1 hafta yaptım ve 3 kilo verdim . karın bölgem inceldi... yanlız uzun bi süre yoğurttan tiksindim .

• Hastalığım yüzünden tek yediğim yoğurt 2 haftada 1 kilo verdim ama yağsız yemek gerek,hemde national geo.da izlemiştim yoğurtu diyete ekleyen kişiler rejimde bile mutlu oluyormuş.

Yükleniyor...