Erkekler evlenmek istedikleri kızların değil de eğlenmek istedikleri kızın peşinden daha çok koşuyorlar niye?

erkekler evlenmek istedikleri kızların değilde eğlenmek istedikleri kızın peşinden daha çok koşuyorlar niye bu kızlar dahamı çok seviliyor

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• bir erkek bir kızın peşinde sadece ve sadece SEX yapmak için koşar, başka bir açıklaması yok

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kızların çoğu evlenmek istiyor, eğlenmek isteyenler az bulunuyor.

İkincisi bir erkekle evlenmek için yaklaşmak çoğunlukla ters teper, hepimiz evlenmekten korkuyoruz.

Tabi ava giden avlanır, eğlenmek için takıldığı kızlarla evlenen çok arkadaşım var :=)

0|0
    0|0
  • eğlenebildiğin kızla evlenirim ..

1|0
    0|0
  • Biz o erkeklere pz.nk diyoruz. Ve abaza da denebilir. Onlar erkek değiller arkadaşım. Ben bugüne kadar kızlar hakkında öyle bir şey hiç düşünmedim. Ciddi olsun istedim ama benim de karşıma hep eğlence isteyen kızlar çıktı. Hayat işte...

0|1
    0|0
  • evlenmek ıstedıklerı kızlar asıl degerlı gordugunden rahat olamıyorlar o yuzden bıraz sıkıcı gelıyor ama otekılerle ıstedıgını rahatca yapıp ıstedıgı gıbı konusuyor relax oyuzden tatlı gelıyorlar

0|0
    0|0
  • Bu soruyu daha önce kendıme sormuştum... inankı öyle uzun dusundum ki. ve sadece sonunu söliyim sana işte ozmn mutlu olmaya başlamişdim.

0|0
    0|0
  • evlendikten sonra koşma şansları yarı yarıya azalıyor genelde bastonla topallaya topallaya gidiyorlar

0|0
    0|0
  • 18-24 aralığındaki kızların çoğu aa evlilik mi o da ne diyor 25ten sonrada hadi evlenelim oduna giriliyor ama o zamanda iş işten geçiyor

0|0
    0|0
  • Bunu biraz kadınlar kendileri yaptı aslında

Bizler ger nekadar iliskiye ciddi başladıkta onlar biz evlenilecek degil eğlenecek kızlariz dediler lakin bu yuzden önce eğlenecek kız gözüyle bakıyoruz eger evleneilcek kız ise değme keyfimize ;)

0|0
    0|0
  • e kzlar farklımı kimle konuşsa sankı onunla hemenmi evleniyor

0|0
    0|0
  • ya böyle bi soru olmaz :) ne alakası var bu soru olmamıs beee

0|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 7

• Bu sıfatı kadınlar kendi kendilerine yapıştırıyorlar. Erkeklerin istediği gibi olup onların huyuna suyuna gitmek yerine kendi isteklerimizin ne olduğunu saptayıp ona uygun şekilde davranmalıyız. Mesela amacımız evlenmekse, çapkın erkek peşinde koşup onu elde tutmak için "ben çok rahatım, hiç kıskanmam, sadece fuckbody olalım-eğlenelim" ayaklarını yapmamalıyız.

0|0
    0|0
  • Uçkur davasına:))evlilik beklerde uçkur beklemez.

2|0
    0|0
  • evlenmek istediği kız zaten onundur eylenmek istediği kızlarda yüz kişinin eee şansını zorlayacakki yüz kişi içinden seçilsin diye ;)

0|0
    0|0
  • çünkü evlenmek için koşmaya gerek kalmıyor .evlenelim deyince genelde kızlar kabul ediyor .evlilik manyağıyız hepimiz

0|0
    0|0
  • ihtiyaçalrını gidermek ıcın olabılır ,

0|0
    0|0
  • evlenmelik kızlar biraz sıkıcı çünkü.

0|0
    0|0
  • Yaşları gencken o tur kızlarla eğleniyorlar yaşları ilerleyince evlenme vakti gelince evlenilecek kiz arıyorlar.

0|1
    0|0
Yükleniyor...