Tipsiz ama bakımlı biri için ne düşünürsünüz?

belki tiple ilgili biçok soru sorulmustur ama bende merakımı gidermek istiyorm. ben yakısıklı biri degilim ama dislerim olsun ellerim tırnaklarım olsun giyimim olsun son derece dikkat ederim. ama sansa bakki yüzüm cok kötü buyüzden biraz özgüven eksikligim var. hic kız arkadasım olmadı bu yıl üni sınavına gircem kazanırsam orada dersler haricinde sevgili bulmanın hayallerini kuruyorm ama ya olmazsa diyede icim icimi kemiriyor. kızlarada hak veriyorum biz erkekler cıkacagımız kızın güzel yüzlü olmasını istiyorsak kızlarda cıkacagı birinin yakısıklı olmasını istemesi kadar dogal bisey yok ama belliimi olur guler belki bizede sans güler. bakimli olmamla kızların dikkatini cekebilirmiyim?

Güncellemeler:
sagolun arkadaslar

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Bakımlı her zaman iyidir.Hem daha yüzün halin tavrın tarzın hepsi çok değişecek üniversitede.Sakin ol bence.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bakımlı oldugun kadar muhabbetınde hoş olmalı , esprı yapabılırsen neden olmasın. etrafta cok var tipsiz olupta gıyımıyle parfumuyle temızlıgıyle Esprılerıyle kız tavlayan

0|1
    0|0
  • Önemli olan bakımdır :) güzellik Allah vergisi eleştirilmez ...!

0|1
    0|0
  • bunlar takılacak konular değil arkadaşım. bugüne kadar şunu gördüm; her türlü erkeği ya da kızı beğenen çıktı, mutlaka seni de beğenen olur. bunun için dalavereye gerek yok. her tipin bi alıcısı var. ama benim şahsi tavsiyem kaliteli ilişkiler yaşamak için kendini çok iyi tanıman ve kültürel olarak yetiştirmen.

0|0
    0|0
  • şimdi kızlarla cıkmak ıstıyorsen güvenecegın bişe olmalı .. Ya güzellk ya Karıyer olcak yada paran olcak canım .. Ozamn senı manken gıbı kızlarda bulur güler yüzlü kızlarda bulur her türlü kız bulur sen üniye kazanmaya bak cınım ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Dostum çirkin şansı diye birşey var hiç tv izlemiyormusun.Fıstık gibi modellerin yanında tipsizler dolanıyor.Biraz kendine güvenmen gerek bu konularda ve haliyle dilin de tatlı olması lazım.Yani karşındaki insanı tatlı dilinle yola getirmelisin.

0|1
    0|0
  • Şunu asla unutma çenen yoksa laf ebesi degilsen zor ister tipsiz olsun ister yakısıklı...bu iş çene bitiyor

0|1
    0|0
  • çeneden çok ne dediğin önemi kendini geliştirmeye bak. boş teneke gibi çan çan ötme

0|1
    0|0
  • bence bulursun ünide her türlüsü var merak etme

0|0
    0|0
Yükleniyor...