Beni istemedi ama kendisinin oynadığı maça çağırdı destek için.

Arkadaşımın çok yakın bi arkadaşını beğendim.onunla benim aramı yapmasını istedim.beni beğeniyomuş ama aynı meslketen istemiyomuş.bugün gördüm.akşamki maça gelin dedi,tamam dedm bende.gitsem mi acaba?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• maça gitmemelisin. seni istemeyeni sen hiç istememelisin. seni begenip aynı meslekten oldugunuzu kast edip reddetmesi işin bahanesi. sende buna inanma lütfen..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Tek cevap:

Gitme.

Gidersen kaybedersin.

Garanti olanı kimse mühimsemez.

0|0
    0|0
  • bence git sen canım çok hoşlanıyorsan birde insanın eline bir kez firsat gecer hele sevgi varsa durma git derim

0|0
    0|0
  • istemem yan cebime koy ayaklari bunlar gidersen elinde oldugundan emin olur kendini agırdan sat ve gitme . bol sans.

0|0
    0|0
  • bence gitme ne işin var seni istememeiş işte boşver gitsin

0|0
    0|0
  • EEE SENDE GİT ORDA YAP BİR ŞEYLER...

0|0
    0|0
  • Ne işin var maçta flan seni istemedigi halde gidersen çantada keklik gibi görnebilirsin.

0|0
    0|0
  • aracı koyma kendin hallet işini daha iyi

0|0
    0|0
  • yok artık :D yuzsuzmus o da

0|0
    0|0
  • elbette gitmelisin

0|0
    0|0
    • bana eskisinden daha ilgili davranıyor. sence bunun sebebi ne olabilir?

• ilk hatan araya arkadaş koymak olmuş. lise öğrencisi değilsiniz. kendin konuşmalısın.

• ya gittim geldim. zaten hiç bayan yok hep erkek. 5 dak. durdum geldim onun için. görmemiştir zaten beni.

• da meslek ne

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• içinde kalıp sonra keşke diceksen öyle bir ihtimal varsa kesinlikle git. sonra kendi içinde pişmanlık yaşama derim ben :)

0|0
    0|0
  • Bence gitme. Yani gitmemelisin. Gitmesen daha iyi olur :)

0|0
    0|0
  • gitmek istiyorsan git ama içinde umut besleme üzülürsün sonra ... aynı meslekten istememek falan bahane kırmadan reddetmiş iste kabullen ...

0|0
    0|0
    • bana da öyle geliyor ama hayırlısı diyorum

• :) en güzeli bunu diyebilmek zaten ... sonuç ne olursa olsun kendini üzme de önemli olan o

Yükleniyor...