Babam benim haricimde herkese aracını veriyor, neden sizce?

arkadaşlar konu şu babam benim haricimde herkese aracı veriyo ehliyetimi alana kadar hergün bana ehliyeti al araba senin derdi alalı 5 ay oldu 1 kere vermedi başkasının çocuğuna werir ama benim hiç bişeyi beceremiyceğimi düşünüyo sizce neden bana karşı kötümser baba oğul gibi bile değiliz bıkere sarılmamıştır weyatta 1 kere sırtımı owsalamamıştır takıntı haline geldi bilgilerinize ihtiyacım war. araç kullanmayı bile kendim memlekette başkasının aracını kaçırark örendim

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• ben bu tür durumlarda şahsen açık açık konuşulmasından yanayım. al babanı karşına güzel bi ortam yarat ve açıkça konuş aynen burda bize yazdıklarını babana anlat ben böyle hissediyorum sen bana böyle davranıyosun senin beni sevmediğini değer vermediğini ddüşünüyorum vs vs de bakalım ne diycek ve olabildiğince iyi davran ters cevaplar verme eğer onun sana seni sevdiğini sölemesini istiyosan önce sen söle belki o da senden bişiy bekliyodur. ayrıca sevgini sölemekte hiçbi zaman utanma çekinme:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• benim babamda öyle 22 yaşındayım ,bir kere bile bana nasihat verdiğini bilmem ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...