Siz bu durumda kalsanız ne yapardınız?

Ailenizden bir miktar para aldınız çünkü paraya ihtiyacınız var. Ama sevdiğiniz kişininde paraya ihtiyacı var, çok sıkışık durumda. Sizden istemeye çekiniyor ama siz anlıyorsunuz ve biliyorsunuz. Ailenizde size bir seferliğine vermiş ve bir daha uzun süre para alamayacaksınız. Sevdiğiniz kişiye verirseniz kirayı ödeyemeyeceksiniz ve ailenizde size para verdiğine pişman olucak. Bi yandanda sevdiğiniz kişiye vermezseniz çok zor durumda kalıcak bi süre için. Ne yapardınız ?

• Gözümü kırpmadan sevdiğim kişiye verirdim.
    50% (1)0% (0)33% (1)Oy Ver
  • Kirayı öder ve ailemin güvenini sarsmazdım.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Başka birinden borç bulurdum.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Parayı yarı yarı kırıştırırdım :D
    50% (1)100% (1)67% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
hadi arkadaşlar biraz fikir verin lütfen

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• git kendini bi yerden aşağı at :DD napıcaksın tabiki vermiceksin.. zaten gerçekten seven biri para isteyemezz yaa.. yanlış mıyım :D

0|0
    0|1
  • kendinde zor durumdasın istememiş hem sevgilin de istememiş zor durumdasın farkındayım ama kendin için harca ne demişler önce can sonra canan

0|0
    0|0
  • Gözümü kırpmadan sevdiğim kişiye verirdim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kirayı öde ailenin güveniyle alakası yok sende arkadaşlarından veya çevrenden küçük miktarlarda borç al (bu bahsettiğim ya nişanlımdır ya eşimin ailesi ki ben dalga geçmek için flört etmem sevmişimdir sevgilimdir herşeyinden eminimdir o azman yardıme derim ) git kızada yardım et nasılsa onun elide rahatlıycaktır ilerde oda sana borçlarında destek olur sevmek sadece seks yapmak gezmek değildir sıkıntılardada birbirine destek güven ve sıcak beraberliktir.

0|0
    0|0
  • Paranın bir kısmını verirdim.500 tl kira varsa ama elinde 600 varsa 50 tl sini vermelisin.Olayı anlatınca zaten oda seni borca sokmak istemez bnce.

0|0
    0|0
Yükleniyor...