Porto'daki Jackson Martinez mi yoksa Moussa Sow mu?

Futbolla yakından ilgilenen arkadaşlar sizce hangisi daha iyi forvet? Dün Psg-porto maçını izledim daha önceleri portonun cl maçlarında izledim bu adamı çok begendim,sizce sow mu martinez mi ?

• Moussa sow
    0% (0)50% (1)50% (1)Oy Ver
  • Jackson martinez
    0% (0)50% (1)50% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Moussa sow

0|0
    0|1
    • Martinez'i izledinmi hiç ?

• porto onu da satar yakın zamanda

• kesin satar portonun en balon oyuncusu bile 20'den aşşagı gitmiyor büyük takımlar mertinez'e 20-30 bayılırlar kesin 2 sene içinde gerçi yaşı şuan 25.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 8

• martinez daha yetenekli daha iyi kafa vuruşları var. ama şu an sow un performansının altında olduğu bariz.

0|0
    0|0
    • Sow'la bütün özellikleri aynı ama.

• usta ısrarla form durumundan bahsediyorum ama farklı bakıyorsun olaya :)

sow da kayseri maçında bomboş dışarı attı. golü herkes kaçırır.

• anlıyorum seni ben rahat ol :D.

• dünkü maç ne oldu ki ?

0|0
    0|0
    • psg 2-1 yendi portono salak kalecisi yüzünden yenildi normal porto daha top oynadı

• her zamam musa sow

0|0
    0|0
  • jaclsn martinez

0|0
    0|0
    • izledinmi hiç ?

• ya adam sampiyonlar lignde gruptan cıkmıs fener uefade sen belilrle artık

• O takımlara bakar oyunculara bakmazki portoyla fenerbahçe kadrosu birmi? üstüne sow portoda olsa onun kadar hatta fazlasını yapar.

• Jackson martinez

0|0
    0|0
  • hacı onu bırakta bu porto nasıl buluyor böyle adamlarıda biz bulamıyoruz hayret yahu

0|0
    0|0
    • bende şaşırıyom valla :D sence hangisi daha iyi :D.

• puşkaş ödüllerinde stocha vermiştim burda gönlünü alayım sowun:D

• ikiside aynı kalitede adamlar zaten bence :D.

• Hiçbiri cevap BURAK YILMAZZZ adam UEFA tarafından yılın 11 ine aday gösterildi o martinez o listede yok sadece Burak Yılmazzzzzzz

0|0
    0|0
    • s.ktir mk salagı.

• ayrıca burak'ın posziyon yaratma gibi bi yeteneği zekası yok önüne düşen toplara vurur genelde ondada 10 tane pozsiyonun 1-2 tanesini atar,sow kendi kendine yqratır posziyonları ve atar anladınmı ? Çok istiyosan anket aç bakalım ? Bakalım burak kaç tane oy alıcak? Sow bu dediklerini duysa futbolu bırakırdı.

• Lan öküz Hagi Realde Barçada oynadı Alex nerde oynamış?Madem Sow bu kadar iyi neden link bu listede yok sen kendini kandırıyorsun adamı Uefa beğeniyor o zaman bıraksın futbolu Sow

• GS li yekta kurtuluş

0|0
    0|0
Yükleniyor...