Bugün ikinci gün hala daha aramadım onu...

ve aramakta istemiyorum zaten kendimi yeterince küçük düşürdüm benim olduğunu söyleyen bensiz yaşayamayacağını söyleyen ayrılmayalım diye yalvaran o biricik aşkım şimdi benden kurtulmaya çalışıyor neymiş geçmişde br hata yapmış olmam bunu söylemesi oysa ben onun binlerce hatasını yakalayıp düzeltip onarmıştm ve tekmeyi vurmamıştm hep sahip çıkıp affetmiştim benm de aramamam gerek çok küçük düşürdüm çünkü kendimi artık toparlmam lazım oyalanacak bişeyler bulmam lazım önerileriniz nedir

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• o senn ne hatanı yakaladı sen onun ne hatalarını yakaladın ?

0|0
    0|0
    • benım arkamdan bın turlu ıs cevırmıs mesela gecmıste onlarca kısıyle beraber olmus sonradan ogrendım ama sevdıgım ıcın bırakmadm unutacagız dedım. ben sadece gecmıste br kez evlılık yasamıstm ama ona onunlayken asla hata yapmadm kırpıklerımle bıle aldatmadm onda ıse braz erkek merakı vardı gecmısten gelen br alıskanlk mutlaka erkeklerle br sekılde sohbet edıyordu bana hastalık gıbı gelıodu benden bundan kurtrmaya calısyordum bunu ıste

• Böyle sevgi olmaz.Sevgi mutlluk getirmeli sadece sana değil çevrendekilerede.Senin gördüğün bu kadarken böyle demekki arkadaşların daha kötü hallerini biliyorda onaylamıyor.Sen beni dinle.Ömrünü çeşit çeşit kadınla deneyeceğine bir kadınla evlen sonuna kadar onunla dene.

• cok haklısın

Kızlar Ne Diyor 6

• oynayacak bir şeyler...

Kızı öpüyorum burdan senden kurtulmakda en iyisini yapmış..

0|0
    0|1
  • askere git eski sevgilim öyle yapıyo:D

0|0
    0|0
    • sende mı oyle yaptın cocuga bu kızın bana yaptıgı gıbı

• hyr ben direk sktr git dedm askeri gdyorrm dynce nye sorun mu *

• bana ne :D

• aynı benim gibisin valla hep diyorum o sensiz yapıyorsa sende yaparsın ama olmuyor bir yerde aklıma geliyor ama onların ruhu bile duymuyor insan kendini çok çaresiz hissediyor ben hep pişman olacak inşallah düşüncesiyle yaşıyorum ama olmuyor tek çare Allaha dua etmek

0|0
    0|0
    • kesınlıkle hergun edıyorum ama allah buyuk bılıyor musun bgunun hesabını yarına bırakmıyor en son ıhtıhar etmıstı ıyı olana kadar neler cektım br de ayrıydık br kac gun sonra onu otogardan aldım ve evıne bıraktım ve br daha da hıc arayıp sormadım okulu da bırakacam dıyordu

• Geri döner o elini ayağını çek bi

0|0
    0|0
    • oyle yapacagım aramayacagım uzak duracagım bakalm ne olacak

• Bu işler kafa yorar rahat ol yeter :D

• :D dıyorsun yapalım bakalm rahat davranalım

• hatan neydi ? arkdaşlarınla egln gez toz egln erkeksin daha avantajlısın unutmak kolay olur ...:)

0|0
    0|0
    • yok be oyle bırı degılım ben ayrıyken hemen egleneyım gezeyım tozayım takılayım dıyecek bırı degılm o yapsa ben uzulurdum ben yapsam da o uzulur bu yuzden yapmam

• ya gercek ask ya o zorluklara harcanan zaman emek cabalar ya fedakarlıklar ya feda ettıklerım

• bilmem :) hayırlısı olsun de

• Resmen bahane buldu dıyorsun gez dolaş arkadaşlarınla vakit geçir konus bi süre sonra alisirsin

0|0
    0|0
    • oyle yapamam ama ısıme verecegım kendımı ıslerımı gelıstırecegım onunlayken kaybettıklerımı gerı kazanmaya calısacagım

Erkekler Ne Diyor 3

• bazen hata bıle yapınca özur dılemeyeceksın. extreme durumlarda gecerlıdır ama bazende copk iş yarar. bır erkegın ozur dılemesı kadına iplerı o kadar cok verıyorkı ınanamazsın. arama bosver

0|0
    0|0
    • evet aramamak en ıyısı dusunesene 7 yıllık karıyerım bu kız yuzunden onu mutlu etmek ıcın bıttı ne gectı elıme sıfır

• Kardeşim arama sorma kızmı yok anasını satim ya çok hata yapan bidaha hata yapacaktır bidaha arama sakınnn film izle bol bol aksiyon olsun :)

0|0
    0|0
    • :)) eywallah dostum haklısın

• arama tabi browski boşver

0|0
    0|0
Yükleniyor...