Hangi takımı hic bir şeye değişmem dersiniz?

Ben #Fenerbahçe 'yi hiç birşeye değişmem.!!

0|0
19|44

En İyi Kız Görüşü

• Neden mi Fenerbahçeliyim :) Dinle şimdi. Çünkü Fenerbahçe benim en iyi arkadaşım, en iyi dostum, sevgilim, tek aşkım, belkide ailemden bile önem verdiğim bişey. Neden mi Fenerbahçeliyim :) Çünkü Fenerbahçemin maçı olduğu geceler sanki sevdiğimi gördüğüm gibi kalbim atıyor. Neden mi Fenerbahçeliyim :) Sen benim Fenerbahçenin gol attığı sırada ki halimi gördün mü hiç? O halimi görsen neden Fenerbahçeli olduğumu anlarsın. Neden mi Fenerbahçeliyim :) Çünkü Büyük adamlar büyük takımları tutar :) Fenerbahçe gibi dünyada var mı böyle bir takım? Neden mi Fenerbahçeliyim :) Fenerbahçe şampiyon olduğu seneler beni gördün mü hiç? Görsen neden Fenerbahçeli olduğumu anlarsın :) Kendimden geçiyorum, ne dediğimi bilmiyorum. Bildiğim tek şey dilimde FENERBAHÇE kelimesi olması. ♥ Neden mi Fenerbahçeliyim? Takımımı hiç bir zaman ezdirmem. Oyuncularına hakaret etmem, korurum. Ne olursa olsun vazgeçmem. Sonuçta erkek adam hiç aşkından vazgeçer mi dimi :) Neden mi Fenerbahçeliyim :) Çünkü Fenerbahçe ♥ kelimesini duyduğumda bir hoş oluyorum. kalbim daha hızlı çarpıyor. Onu seviyorum, ona aşığım. Çubuklu formasına, Alex'e Meireles'e Volkan'a taparım, ölürüm. Onlar adam gibi adam FENERBAHÇEM gibi. Neden mi Fenerbahçeliyim? Şimdi eminim ki cevabını almışsındır emin ol yazacağım daha çok şey var. Ama bu kadar yeter. SEN ÇOK YAŞA FENERBAHÇEM ♥

0|0
    1|0
    • Kızım Ama takımımı erkek adam gibi seviyorum sevdamdan vazgeçmiyeceğim :) ( Sonuçta erkek adam hiç aşkından vazgeçer mi dimi yazıyorda orda ) :)

• En iyi görusu sana vermiyecem de kime vericem kanka

• Teşekkürler FENERBAHÇE aşkı pahabiçilmez :) <3

Erkekler Ne Diyor 44

Kızlar Ne Diyor 18

Yükleniyor...