UEFA yılın 11 oylaması basladı, katıldınız mı?

uefa yılın 11 oylaması başladı temsilcimize destek versek hiçte fena olmaz keza ilk defa böyle bi adayımız var yanlış bilmiyorsam...hade kur 11 ni forvetine koy burağı

link

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• burak yılmazı cok severım bazı hareketlerı ıtıcı geleblır ınsanlara kabul ama sampıyonlar lıgınde onun sayesınde puan aldık her ne ıse galatasaraylıyım burak yılmaz degılde baskasıda olsa bir Türk olarak fb lı futbolcuyada oy verırdım netıcede orda bir Türkün ismini görmek gurur verıcı

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• kuralım bakalım

0|0
    0|0
  • burakta var lan:)

0|1
    0|0
  • Taktiğimi 3-4-3 yaptım

Kadrom: Kaleci: Iker Casillas

Defanpepe, thiago silva, sergio ramos

Orta saha: xavi hernandez, iniesta, pirlo, mesut özil.

forvet. messi, ronaldo, burak.

Özellikle forvette çok ikilem yaşadım burağı forvete koymak için taktiği bile 3-4-3 yaptım:)

1|1
    0|0
    • Haklısını dostum forvet hattı baya bı ikilem yaratıyor falcoa messi Ronaldo filan fena dürüyor;)))ortasahada hazard ve David silva adamın aklını çeliyor ha bide Marco reus defansta ise lahm insanı düşündürüyor;))

• Dedim ya Burağı seçmek için taktiği 3-4-3 yaptım diye:) Defansı seçmekte pek zorluk yaşamadım taş gibi oldu defans ancak orta sahada pirlo-xabi alanso arasında kaldım pirloyu seçtim:) Forvette ciddi manada zorlanmama rağmen bir Galatasaraylı olarak Burağı da seçme gereğinde bulundum:) Yalnız kadroma sonradan baktığımda madridten çok oyuncu seçmişim:S

• Sağol, Holigan bir Galatasaraylı olarak oylama sitesini bilmiyordum.Eyvallah.

1|1
    0|0
  • saol dostum oyumu verdim. 2 farklı adresten daha vericem.

tüm futbolseverler, facebookta paylaşmayı unutmayın lütfen

1|0
    0|0
  • Bin tane oyum olsun hiçbirini Burak Yılmaz'a vermem.Emek hırsızlarına oy yok bende.

0|1
    1|1
    • Casillas-Ramos-Thiago Silva-Pique-Jordi Alba-Xabi Alonso-Pirlo-Xavi-Messi-Ronaldo-Falcao'yu oyladım..

• hangı takımlısın

• ben sectim takımımı secinde koyun fotoları

link

0|0
    0|0
  • Casillas

ivanovic- kompany - hummels - lahm

mesut - xabi - hazard - mata

burak - messi

1|0
    0|0
Yükleniyor...