Erkek arkadaşınızın sırf sizi üzmemek için rock müzik seviyormuş numarası yapması hakkındaki düşünceleriniz neler?

Erkek arkadaşınızın rock müzik sevmemesine rağmen; sırf sizi üzmemek için, seviyomuş numarası yapması hakkındaki düşünceleriniz?:)))

0|0
26|12

En İyi Kız Görüşü

• Rock müzik sevmesin zaten :D

0|1
    4|4

Kızlar Ne Diyor 25

• Madem yalan söylemiş öğrendiğimde susardımki hatta ona sürekli rock müzik önerileri yapardımki bu işkenceye dayanamıyıp itiraf etsin böylece ona iyi bi ders olsun kendisi olmayı ve bana yalan söylememeyi öğrensin :))

Veya da onun gerçekten hoşlandığı tip müzikleride dinlemeye başlayıp her ikisinde sevdiğimi söylerdim onunda kendi ruhunu yansıtan müzikleri dinlemesini söylerdim. :)

0|2
    0|0
  • Yapmasın. Kendisi olsun, ciğerimi yesin...

0|1
    0|0
  • bende rock müzik seven birisiyim ve sevgiliminde sırf ben seviyorum diye numara yapmasını istemem. ben nasıl diğer müzik türlerinden hoslanmıyorsam onunda müzik zevkine sonsuz saygı duyarım...

0|1
    0|0
    • Tam olarak rock müzikten nefrett etmiyorum aslinda Duman Sebnem Feraf falan dinliyorum! Ama kiz arkadasim şu sureklii kafasallayan modeller varya onlardan iste:)) pek saygiduyamiyorum malesef:)

• ölsün la o öyleyse :D bu saçmalıktan dolayı zaten gerçekten bu müziği seven insanlara tuhaf gözle bakılıyor. Neyse ki erkek arkadaşımın genlerinde var ailecek öyleler numara yaptığı yok çocuğumun :D

0|1
    0|0
  • hiç gerek yok. o ne seviyosa onu dinler.

0|0
    0|0
    • yalniz kaldigi zamanlardaa sonsez dinlesin keyfine baksinn ama beraberkenn pek hoş olmuyo:)) ben bu zulümü hakedecek bişey yapmadimm:))

• Ben birinin sevmediği bir şeyi sadece benim için seviyormuş gibi yapmasını,çok karaktersizce buluyorum.Bu ilk etapta hepimizin hoşuna gidebilir fakat uzun vade de saygı azaltıcı bir unsur.Her ne olursa olsun,kendin gibi ol.Bırak seni "sen" olduğun için sevsin. Diğer türlü bir sevgi de anlamsız zaten.Seni olduğun gibi kabullenen,sana,zevklerine ve düşüncelerine saygı duyabilen insan esastır.

1|0
    0|0
    • Zevkler ve tatlar tartisilmazz tabi :) ama onu kirmamak icin hersey..

• Zafere giden yolda herşey mübahtır. Kimse için böyle bişey yapmadım muhtemel yapmamda ama birini çok seviyorsam karakter felan takılmam :)

• Bence acayip tatlı :)

0|1
    0|0
  • rock müzik seven erkeği sevmem ben zaten

0|1
    1|0
  • benim sevdiğim müzik tarzından hoşlanmadığı için üzülmem.dolayısı ile ben üzülmeyeyim diye yalan söylemesine gerek kalmaz:)

0|0
    0|0
  • Benim özelliklerimin tıpa tıp aynısını arasaydım aramayı bırakıp kendime yeterdim;)dogru degil onunkide zulüm;)

0|0
    0|0
  • ne gerek var oyun oynamasına herkez herşeyı sevmek zorunda değil ben de onun sevmediği bir şeyı sevmeeyebilirim normal olsun oyun oynamasın yalana gerek yok.

0|0
    0|0
  • Fakat erkek arkadaşım klasik müzik seviyormuş gibi yaparak beni operaya götürebilir :D

0|1
    0|0
    • Yazik degilmi ya:))erkekler neler cekiyo bi kizlardan hic belli degil:))

• Bence hiç hoş bişey değil. İnsanlar birbirini olduğu gibi kabul edip sevmeli

0|0
    0|0
  • Bence sevmediği şeyi seviyormuş gibi göstermesi hoş değil.. Açık açık söylemeli hoşlanmadığını

0|0
    0|0
    • Duman falan eyvallah da o nirvana,haykoo cepkinn falan cok seviyo :))ciddenn bögüruyorlar resmen:)) nefrett ediyorumm o tarz muziklerdenn..

• Tesekür ederim gizlim:))

• gizlim derken?:))

• gerçeği öğrendiğimde yerin dibine girerim ben şahsen...

0|0
    0|0
    • O bu durumu öğrendiğinde öyle yerin dibine girme durumlari hiç olmadi valla :)) daha bı yükseksesle dinliyo artikk :))

• kim bilir belki yerin dibine girmiştir ama bunu ana fark ettirmemiştir. ben de olsam fark ettirmezdim. ama eğer eminsen o ayrı durum :)

• Anlarım mutlaka sevmediğini, 3-5 soruda nakavt olur iyi seyler düşünmem

0|0
    0|0
  • Numara yaptığını hemen anlarım. Bana dürüst ve net olması lazım.

0|0
    0|0
    • Sizz zatenn anindaa herseyi anlayabilme kapasitesine sahipsinizz :)) benimkii anlayamadi maleseff :))

• Teşekkürler. İşine gelmiyordur. Bencillikten başka bir şey değil.

• Çok tatlı hoşuma gider ama kendi olsun.

0|0
    0|0
    • Bende öylee düsündüğüm için yaptim ama ...yalan oldu sanirimm artık rockcilarla takiliyo mutluu olur nediyimm ait olduğu yer sonucunda :))

• Bu beddua cokk başariliymis gercekten:)ne güzellikler yaptim ben ona ama kiymetini bilemedi :)) simdii abazanin tekiylee takiliyomuş öğrendim.. 2 gün sonra dönerr bana biliyorum ama ozaman neyapacağimi :))

• Affet gitsin :D

• gereksiz. herkes kendi olmalı..

0|0
    0|0
  • Ahahah çok komik bi durum yaa :D Bi insan neyse o olmalı, kimse için karakterini değiştirmemeli :D

0|0
    0|0
  • seviyor :)

0|0
    0|0
    • Bence o kadar eminolmasan daya iyi olur :))Ya benimgibii yapiyosa oda :))

• kimse şekilden şekile girmesin,

kimse için değişmem kimsede benim için değişmesin.

0|0
    0|0
    • En iyi cevap secmemek icin zor tutuyorum kendimi :))bu cevap fazlaa iyimi ne :))

• oturmamış bir kişilik..

1|0
    0|0
    • Kişiliğin oturmuş olsaydı zaten gizli olmazdin:)

• ne mantık bravo! bak hemen oturdu şimdi kişiliğin..

• salak tatlılardandır o :) bende aptal ayagına yatarım artık canım o üzülmesin diye sürdürürüm anlarım vede egleneceli olur :D :D

0|0
    0|0
  • valla sorular sorup aldığı cevaba göre onun ne kadar rockcı olduğu anlaşılır ha üzmemek için seviyor gibi yapmış sağolsun varolsun canım sevgilim yeaa bak beni düşünüyor derimm daslkdlaskd

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ne kadar uyumlu bir adam da denebilir. Ya sümük gibi yapıştı ne sevsem o da seviyo da denebilir bakış açısına bağlı :)

0|1
    0|0
  • er ya da geç kendin olmak isteyeceksin ve üzülecek.niye kasasın o zamana kadar.rahat ol.

0|0
    0|0
    • Eyvallah kardesim ben hep rahatim sorun yokda böylee bı durumda dümen yapmak en doğrusuydu bence öylede yaptım :))gönlü olsun diye uğrastim :))

• küçük yalanlar olmazsa olmaz zaten:)

• Zafere ulaşmak için her yol mübahdır.Sabırlı biriymiş,Rock dinlemek demode oldu sanırım.Yeni gelişen ülkelirde bir numara olabilir.Gerçekçi olmak lazım kaç kişi Rock dinleyip koltık altı kılarını uzatıp deli deli bağırıyor.Cevremde Rock dinleyen arkadaşlarımın profili böyleydi.

0|0
    0|0
  • Kardeşim sana dinleğim müzik türlerini sıraylayım ve şu ana kadar müzik zevkimi soranların yüz ifadelerini sen düşün. Çünkü benim umrumda değil diğerleri : Rock, Punk, Soul, Blues, Caz, Klasik, Flemanko, Latin, Pop vs. :)

0|0
    0|0
  • Zaten anlaşılır öyle yapıyosa.

0|0
    0|0
  • rock muzık sevılmıcek bı se degılde sen yınede orjınal ol gerek yok

0|0
    0|0
  • sevip sevmeme meselesini anlarımda nedir bu rock müzik karşıtlığı onu anlamadım :)

0|0
    0|0
    • Kız arkadasim şu sureklii kafasallayan Modellerden arkadas:)) yoksaa asiriyaa kacmadikcaa dinlerimm rock sorun yok :))

• Yüreğine sağlikk kardess hiç üşenmemis uzun uzun yazmissin eyv.:)kim nasil mutluysa öylee takilsinn baksin dalgasina :)) cokta tartisilacak bı muhabbet değil zaten ..

• eyvallah kardeşim :) kesinlikle haklısın herkes nasıl mutluysa öyle kalsın :)

• kız olsaydım evlenirdim öyle adamla. :) fedakarlıktır bunu yaptığının adı.. :)

0|0
    0|0
  • ama o numarayı bir yere kadar yapabilir. sevmiyorsa, bunu açıkça dile getirmesi gerekir

0|0
    0|0
  • Saçma, öyle bir şey yapma.Olduğun gibi sevsin seni.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Ağzına ağzına kürekle vurasım geldi:)

0|0
    0|0
    • Aklima gelmedi değil arkadasımda kiyamiyorum iste:)) ayrica kizaa elmii kaldirilir! Sen kalktın agzina agzinaa kürekle vuruyosun kizin :))

• Sen soruyu sorarken erkek arkadaşınızın sırf sizi üzmemek ıcın dıye sormussun ben erkek anladım o yuzden kızsa tabi kürekle agzına vurulmaz yazık ona kafa atmak yeterli :P

Yükleniyor...