Yakın arkadaşına eski sevgilimi sorsam mı?

3 gün önce ayrıldım. numarasını felan sildim fakat yakın arkadsının numarası var ve nasıl oldugunu merak ediyorum acaba mesaj atıp sorsam mı ne kadar dogru olur eski sevgilime mesaj atmayacagıma yemin etti oda etti arkadasını atsam Ayhan nasıl diye ne duruma düşerim ? ne kadar doğru ?

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Madem pişman olucaktın, ne diye ayrılıyorsun bilmem ki hocam. Bi anlık sinirle ayrılmak böyle sonuclara yol acıyor. Sen bi sakin ol,efendi ol, bi destur de.

senden vazgeçen birini, kazanmak için birşey yapmayan birini ne ara ne sor. bu böyledir.

Benim düşüncelerm bunlar. eğer sorarsan , o kız hiç takmaz daha iyi olur içi rahatlar. seni pişman eder benden söylemesi.

2|0
    0|0
    • yani hayır diyorsun haklısın evet ben neden cabalıyorum ki o cabalasın bende yeterince cabaladım hem ilk yemini o etti ararsam mesaj atarsam anam avradım olsun dedi

• iyi geldi sağol ya :D haklısın facemide dondurdum zaten ilerde dönünce yapacaklarımı görsün diye engelliyor cünkü hemen tesekkürler gercekten :)

• Rica ederim :) derdin oldugunda ona değil bana yaz, kesinlikle mesaj atma. kafana takılan birşeyler olur sa felan.

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 7

• ne gereği var bence ama içinden geliyorsa yap

0|0
    0|0
  • asla yapma numarasını silmişsin ne güzel ama onu hala öğreneceksen numarasını silmenin bi anlamı yok bırak o zaten keyfini surduruyordur senin kadar yıpranmıyordur bile

1|0
    0|0
    • ezbere biliyorum numaralarını ama kendimi 3 gün tuttuysam hep tutabilirim evet atmam o egleniyor zaten biliyorum bunu

• onun durumunu tahmin ediyorsan zaten hiç arama sadece sen üzülürsün ...

• yeminini bozan karaktersiz birisi konumuna düşersin.

1|0
    0|0
    • ayrıca doğrudan onu değil de bir arkadaşını aramış olman tam bir yavşak ikiyüzlü konumuna sokar seni

• peki yapmıcam kararımı verdim böyle devam edecek 3 gündür konusmuyoruz tam gaz devam

• tebrikler, güzel karar. umarım tam istediğin gbi birini bulursun, ama yeni bir sayfa açmak için maziyi mazide bırakmalısın.

• gerek yok atma bence. biten bitmiştir dicem ama ilişkiniz n boyutta bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • neden merak ediyorsun ki..

0|0
    0|0
  • sakın yapma sakın! daha da kötüye gider daha çok üzülürsün

0|0
    0|0
  • Dün aynısını denedim. Arkadaşına onu soracaktım msnden. Nasıl diye..Çocuk cevap vermeden yüzüme kapattı belki engellemiştir. Yaptığıma pişman oldum yani ezik hissettim hala peşinden koşuyormuş gibi:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...