İki ayda 15kilo nasil verebilirim onerileriniz neler?

15kilo vermem lazim iki ayda onerileriniz var mi diyet spor olarak?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• 1 ay önce 11 kilo fazlalığım vardı şu an 5 kilo kaldı yani 6 kilo verdim 1 ayda tabi blinçli yaptım kilo verdikçe güçlendiğimi hissettim kondisyonum arttı nefesim açıldı nasıl verdiğime gelince haftada 5 gün koşuyodum ortalama 10-12 kilometre tabi sürede önemli 60 dk başlangıç için yeterli unutma tendon koşusu yapacaksın mesafe önemli değil senin için zaman önemli şimdi ramazanda geldi iftardan önce koşarsan iyi olur beslenmede önemli özellikle sahurda sakın yağlı şekerli karbonhidratı yüksek yiyecekler yeme ekmek vb. tüketme iftardada hafif ye birden yüklenme kafana takılan bişey olursa sorabılırsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 1 ayda degilde 3 ayda hem yag yakarak zayiflarsin hemde sıkılasirsin

0|0
    0|0
    • Eliptik bisikletle gunde bir saat spor yapiyorum yag yakimini arttiran onerin veya spor tavsiyen var mi

• roka, yogurt, limon, yesil cay bunlar yaglara saldiran besinlerdir bunlari karistirarak kür yapabilirsin ben uyumadan once yogurdun icine limon sıkıp roka koyuyorum biraz da tarcin atiyorum gayet guzel ve tadi da fena degil

• veremezsin

0|0
    0|0
  • iki ayda 15 kilo verme riski bile öbür tarafa bilet almana yeter haberin olsun

0|0
    0|0
  • Sakın kalkışma arkadaşımın böbrekleri iflas etti

0|0
    0|0
    • Hadi ya :( ne yapmisti arkadasin

• Yemedi herşeyi light falan içti öğlen yemeği yemedi sade süt içti bol su içti açlığımı bastırsın diye 3 haftada böbrekler pert

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...