Hızlı kilo vermek için koşmak yararlı mıdır?

Diyet yapan ama Artı olarak Koşan bir arkadaşım var ama kilo alıyor , siz hiç böyle bir şey yaşadınız Mı?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Diet+egzersiz kesinlikle faydalıdır diye düşünüyordum ama bu sene 3 hafta koştum zerre kilo veremedim... Devamında ekmeği tamamen kesip daha hafif beslenerek 2 haftada 5 kilo verdim;garip bir durum... Doktor Canan Karatay'ın lafi aklima geliyor;insan vücudu kosmaya musait degildir yürüyün diyor ya hep :))))

1|0
    0|0
    • Aynen , ben birde futbolcuyum. Bir kız olmama rağmen futbol oynuyorum. Bu aday baskete yazılacağım. Kilolu Değilim. Ama daha ince olmak istiyorum. Kesinlikle kilo sorunum yok. Ama gram kalori yakmıyorum fakat koşuyorum.

• Kan grubuna göre diyet sart... metabolizmaya gore yapilmali bence;yoksa dedigin gibi spor bile kar etmiyor

Erkekler Ne Diyor 5

• İki seçenek var ilki en yaygını, zaten spor yapıyorum diyerek yemeği artırmak, diyet yapıyor diyorsun demekki diyeti çok kalorili ya da diyetine uyamıyor. İkincisi ki az görülür, vücutta ödem oluşuyordur yılmadan spora devam etsin yakında birden birkaç kilo verebilir.

Not: soruları çok yüzelsel soruyorsunuz. Nerede koşuyor, kaç dakika koşuyor, hangi hızda koşuyor, haftada kaç gün koşuyor.

0|0
    0|0
  • Elbette kasların çalışır aldığın kalori depo olmak yerine yakılır

0|0
    0|0
  • Koşarak ve diyet yaparak farkı göreceksin

0|0
    0|0
  • Tabiki birde ekmek ve şekeri kesecen ama

0|0
    0|0
  • Bisiklet sürmek inanmıcaksın nasıl kg verdım diye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yemek den bir saat snr koşmalı eğer yemek den hemen snr spor yaparsa kilo almasına yardımcı olur

0|0
    0|0
  • 20 dakika boyunca kosmak yağ yakar ama fazlası yakilan kaloriyi yağa çevirir

0|0
    0|0
Yükleniyor...