Hangisi daha çok canını acıtır?

birinden intikam alacaksınız kendısıne mı zarar verırsınız yoksa en sevdıklerınden birine mı.suda aklımdan gecmıyor degıl tamam adam intikam alacak adamdan dıgerlerının ne sucu sunuda unutmayalım acı cekmesını istiyor sizce hangısı

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• tabikide kendisi diğerlerinin suçu ne ki sana acı çektiren o

0|1
    0|0
    • ama sana bi tavsiye gerçekten acı çektiysen o kişi yüzünden kenera çekil izle bak o daha çok acı çeker neden biliyor musun allah her şeyi görüyor her kez bu dünyada cezasını buluyor buda benim nacizade fikrim

• sagol yorum için.

Kızlar Ne Diyor 4

• kendıne nıe zarar vereceksın :D Hc sevmem böle sınır olunca yuzunu cırmalayan jılet atan kollarını parçalayan kısılerı benim bı arkım vardı oda öleydı ... Bence ıntıkam almak ıstıyorsan en ıyı ıntıkam umursamamktır ..

0|0
    0|0
  • Asla yakınlarına zarar vermem..

Onların suçu ne ki :S

0|0
    0|0
  • sevdiklerinin suçu ne onun canını yak

0|0
    0|0
  • Kendinden alirim ya sevdiğinin ne suçu var.

0|0
    0|0
    • ama canı yansın kahrolsun istiyorsun cok fazla yansın.

• Başkasından onun öcünü alamazsın diğerinin ne kabahati var? Kendisine yapacaksın ne yapacaksan büyük bir intikam almak istiyorsan da doğru adımlar atacaksın

Erkekler Ne Diyor 6

• Tepki vermemek,en büyük tepkidir kardeşim. Hiçbişi yapma,görmezden gel. Eyvallah de. Tecrübe oldu de ve geç.

0|0
    0|0
  • kimseye zarar verme illa birisine zarar vericeksen kendi kendine zarar ver, zarar vermenin ne demek oldugunu anlarsin

0|0
    0|0
    • ben degılım o.gecende bole anşılmıştı zaten.ama o kişinin yaptıklarını cok agır odemiş.yanına kar mı kalacak

• cunku baskalarina zarar verme dusuncesi hosuma gitmiyor, zarar gorucek olan kisiyle empati kuruyorum, aynisini sende yap birisi sana bir sebepten zarar vermek istese ve bu kisi direkt olarak sana yada sevdigin birisine zarar verme dusuncelerinde olsa sonuc olarak gerceklestirse sen ne hissederdin

• evet diğerlerinin sucu yok işte bu yüzden o kişinin canını en çokda bu yakar cevresindeki suçsuz insanlara zarar vermek daha büyük bir intikamdır ama bir okadarda gaddar ve adaletsizce.. tercih gene sizin..

0|0
    0|0
  • intikam zarar vermek değildir,karşındakininde senin düştüğün durumlara düşmesini sağlamaktır..ayrıca üçüncü tekil şahıslarla bir ilişkiside olmamalı..

0|0
    0|0
  • yakınındaki birine olursa daha cok canı yanar

0|0
    0|0
  • Sen kendin mutlu olarak yaşayabiliyorsan en büyük intikamı almışsındır

0|0
    0|0
Yükleniyor...