Kickboks, müsabık arkadaşlar bir bakarmısınız?

Yarın WAKO 60 kg bayanlar K1 final maçım var, anlatılana göre rakibin tekmelerinden çok boksu iyiymiş bende tekme oyunu kurup yaklaştırmamayı düşünüyorum ve sizden vazgeçilmez tekme kombinasyonları istiyorum :)

Mesela; Sol front kick, sol side kick, sağ spining hook kick
- Sol iç lowkick , ( ayağı yere hiç koymadan) sol front kick, sol direkt, sağ aparkat, sağ jumping back kick , knee.(diz)

Bunun gibi kombinasyonlarınız varsa , büyük iyilik etmiş olursunuz :))

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• şimdi ben şunu yap desem antrönörün ne iş duruyor yanına ha aslında bana asılmayın fena döverim se derdin bak baya tırstık diyebilrim

0|0
    0|0
  • Öncelikle yakınına yaklaştırma o senin içinden çıkmamaya çalışacaktır. Geldikçe pusheyi bas gitsin yumruklarda 3 den fazla girme çok seri 3 tane at çık hemen sürekli gir çık yap oyna onunla tekme açıgına göre ve antrenorüne göre atarsın

0|0
    0|0
    • Kollarına sürekli yüklenerek round house kick vurdum böylece direnci düştü 2. roundun sonlarına doğru 3. roundda kontrolsüz direktlerle köşeye sürüklemeye çalıştı, sol direği boşa alıp mideye sağ back kick vurup yatırdım :))
      Ayrıca görüşün için geçte olsa teşekkür ederim, başarılar.

• Helal ne maçıydı bu

• WAKO'nun düzenlediği K1 Avrupa Şampiyonasıydı

• Hadi görelim seni.

0|0
    0|0
  • Ablacım o ne öyle mortal combat mı oynuyorsun bir fatality eklemediğin kalmış :D

0|0
    0|0
  • maç videolarından var mı

0|0
    0|0
  • başarılar diliyorum maçın videosu olursa izlemek isterim...

0|0
    0|0
  • İşin gücün yok mu

0|0
    0|1
  • Musabik sporcuyum ama kickbox degil. Aldin mi maci?

0|0
    0|0
  • kim derdiki melek:d canavar cıksın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...