Herhangi bir gün ile alakalı. Güne nasıl başladık?

Malum soruyu sorduğum vakitte çoğumuz uyuyorduk veyahutta uyandık işe veya okula gitmek için hazırlanıyorduk..Kızlar süslendi makyajlarını yaptı en güzel kıyafetlerini giydiler .. erkekler ise giyindi kuşandı aynı şekilde kendine göre bir tarz oluşturdu dışarıy çıkmak için.. belkide kimileri paspal paspal giyindi hiçbirşekilde hazırlık yapmadan çıktı dışarıya... biz burada olanlar işe veya okula gidecek olanlar.. işten gelenler evde takılanlar herkesden bahsediyorum evet herkes... güne nasıl başladık ? nasıl devam ediyoruz ? veya ilerleyen dakikalarda neler yaşamak istiyoruz ?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• yataktan kalkıp kalkmamak konusunda kararsızım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• çook uykum vaar :( ayakta uyuyorum ve saat 6ya hatta 6.30 a kadar ayakta olucam.. off off :'(

0|0
    0|0
    • Kaç sattir ayaktasınki

• şuan eve geldim :D sabah yeni kalkmıştım ve o andan itibaren ayaktayım..anlamında :)

• Hasta olduğum için erkenden uyandım çorbamı içtiiimm hapımi attım artık daha iyiyim :)) hapşurukla devam ediyorum :)) inşallah günün geri kalan zamanında okula gideceğim :)

0|0
    0|0
  • çalışıyorum birazdan nöbet teslim edcem ve günümü uyyarak gecieicem..

0|0
    0|0
  • sabah zorlada olsa kalktım ghazırlandım şuan işimin başındaym halan esneme modundaym sanırım:)

0|0
    0|0
  • daha dur yeni başladık ..

0|0
    0|0
  • Daha gune baslamadim..zor uyandim..mecbur kalkmaliyim..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yarım saat önce uyandım şimdi mutfakta çay keyfindeyim. Birazdan duş ardıdan kızalaya doğru yola çıkacağım. Güne güzel bi başlangıç sayılır..

0|0
    0|0
  • saat gecenin 1 bucugu ve ben isteyim, vardiya bitsede eve gitsem uyusam diye bekliyorum :)

0|0
    0|0
  • sabah sabah bir yerimiz donmasaydı iyidi

0|0
    0|0
  • anlamsız bir şekilde uyandım alakasız bir şekilde hatta öyle maluk maluk bakınıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...