Hayatınıza bir nokta koymayı hiç düşündünüz mü?

Hayatınıza bir nokta koymayı hiç düşündünüzmü?

Neden ve nasıl?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• hayatimi yazan zaten gerektigi yerde koyar noktayi cumle nezaman bitmisse noktamizi alip gidicez

0|1
    0|0
    • Peki konu bir yerde tıkandıysa?Kurgu sıfıra düştüyse?

• konu tikandiysa, kurgu sifira dustuyse ustunu cizip cumleye yeniden baslarsin.

Kızlar Ne Diyor 4

• Orta okul döneminde düşünmüş ve girişimde bulunmuştum. :)

Hergün bitimi noktadır, her sabahta parağraf başı benim için.

0|1
    0|0
  • nokta koymaktan kasıt ölmek mi?

0|1
    0|0
    • Ben ölmeyi bazaldım ancak daha önce birine dediğim gibi illa ölmek değil yeniden başlamakta dahil sadece öğrenmek istediğim ölerek noktayı koymak isteyenler neden vaz geçti yada yeniden başlayanlar nasıl başladı?

• iman sayesinde güçlü bir iman teselli eden hayata bağlayan..

ölümden ziyade şükretmeyi bilen akıl sayesinde

• ben hep 3 nokta koyuyorum 1 nokta kesmio :P

1|0
    0|0
  • Hayır asla düşünmedim hergün güzel birgün..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• çok düşündüm bazen. tükendiğimi hissettiğim an çaresiz kaldığım an oldu bu durum. ki şu anda çaresiz bir durumdayım ve aklımdan geçmiyor değil kocaman bir nokta koymak.

0|1
    0|0
  • bir kez evet.. normalde yüksekle aram iyi değildir.. bir gün evden aşağı bakıyordum dedim ki kendime 5. kat o kadar yüksek değilmiş la bırakayım mı kendimi. sonra düşmanlarım sevineceğine yaşarım daha iyi..

0|1
    0|0
  • nokta koymaktan kasıt ölmekse hayır hiç düşünmedim.ama hayatımda sonlandırmak istediğim o kadar çok şey var ki,tamamlamak istediğim onları başardıktan sonra son noktayı kayacam.

0|1
    0|0
  • Hayır. Noktalı virgül daha iyi.

0|0
    0|0
  • koyduğumuz zaman ölmüyoruz mu şimdi virgülden sonrasını yaşamıyoruz mu çok edebiyim gene

0|0
    0|0
    • Kitapta SON yazmadıkça baş karakter ölmez :)

Noktadan sonra cümle tekrar başlaya bilir ancak bu cümle önceki cümleden farklı olur veyada noktadan sonra Son yazmayı düşünmüşsündür ama son yazmamışsındır.Belki son yazmaya korkmuşsundur belkide son yazmayacak kadar cesursundur.

Yükleniyor...