Hayatınıza bir nokta koymayı hiç düşündünüz mü?

Hayatınıza bir nokta koymayı hiç düşündünüzmü?

Neden ve nasıl?

0|0
46

En İyi Erkek Görüşü

• hayatimi yazan zaten gerektigi yerde koyar noktayi cumle nezaman bitmisse noktamizi alip gidicez

0|1
    0|0
    • Peki konu bir yerde tıkandıysa?Kurgu sıfıra düştüyse?

• konu tikandiysa, kurgu sifira dustuyse ustunu cizip cumleye yeniden baslarsin.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Orta okul döneminde düşünmüş ve girişimde bulunmuştum. :)

Hergün bitimi noktadır, her sabahta parağraf başı benim için.

0|1
    0|0
  • nokta koymaktan kasıt ölmek mi?

0|1
    0|0
    • Ben ölmeyi bazaldım ancak daha önce birine dediğim gibi illa ölmek değil yeniden başlamakta dahil sadece öğrenmek istediğim ölerek noktayı koymak isteyenler neden vaz geçti yada yeniden başlayanlar nasıl başladı?

• iman sayesinde güçlü bir iman teselli eden hayata bağlayan..

ölümden ziyade şükretmeyi bilen akıl sayesinde

• ben hep 3 nokta koyuyorum 1 nokta kesmio :P

1|0
    0|0
  • Hayır asla düşünmedim hergün güzel birgün..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bir kez evet.. normalde yüksekle aram iyi değildir.. bir gün evden aşağı bakıyordum dedim ki kendime 5. kat o kadar yüksek değilmiş la bırakayım mı kendimi. sonra düşmanlarım sevineceğine yaşarım daha iyi..

0|1
    0|0
  • çok düşündüm bazen. tükendiğimi hissettiğim an çaresiz kaldığım an oldu bu durum. ki şu anda çaresiz bir durumdayım ve aklımdan geçmiyor değil kocaman bir nokta koymak.

0|1
    0|0
  • nokta koymaktan kasıt ölmekse hayır hiç düşünmedim.ama hayatımda sonlandırmak istediğim o kadar çok şey var ki,tamamlamak istediğim onları başardıktan sonra son noktayı kayacam.

0|1
    0|0
  • koyduğumuz zaman ölmüyoruz mu şimdi virgülden sonrasını yaşamıyoruz mu çok edebiyim gene

0|0
    0|0
    • Kitapta SON yazmadıkça baş karakter ölmez :)

Noktadan sonra cümle tekrar başlaya bilir ancak bu cümle önceki cümleden farklı olur veyada noktadan sonra Son yazmayı düşünmüşsündür ama son yazmamışsındır.Belki son yazmaya korkmuşsundur belkide son yazmayacak kadar cesursundur.

• Hayır. Noktalı virgül daha iyi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...