Niye sadece tek bir kadını bekliyorum?

20 yaşındayım başımdan sayılı ilişkiler geçti çünkü mütevazi olmasına dikkat ettim, en uzun ilişkim 3.5 yıl en kısa ilişkim 11 ay sürdü ve tam 10 aydırda yalnızım. Hayatımı sürekli planlı olarak ilerlettim yaşıtlarım aptalca şeyler peşindeyken ben kariyer basamaklarını istedim ve 20 yaşında çok özel bir kariyere sahip oldum, bunca zamandır hayatım Ailem , işim ve aşk olarak ilerledi böyle olmasını istedim, artık hayatıma sadece tek 1 kadının girmesini ve ondan kızım olmasını istiyorum niye böyle bilemiyorum ama böyle olmasını istiyorum.

0|0
44

En İyi Erkek Görüşü

• 3,5 sene 1 ilişkin sürse 11 ay da 2. si sürse eder 4,5 sene seninde sitedeki yaşın 19 olduğuna göre 19-4.5= 14,5 eder yani sen 14,5 yaşında kariyer basamaklarını istedin öylemi :) sözün bittiği yerdeyim

0|0
    0|0
    • Ne alaka ? 17 yaşında it kopuk olmak yerine kariyerim olsun istedim, saygı göstermek gerekir çünkü başımızdan kötü şeyler geçti ailevi olarak.

15 yaşında başladık 19'a girmeme 5.6 ay varken bitti, ve yaşım 20 tamam.

• dostum yazdıklarımı tekrar baştan okursan anlarsın ne demek istedğimi

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Artık olgunlaşmış ve doğruyu arıyorsun bence. Umarım şimdiki hislerin devam eder ve eşine hep sadık kalirsin :))

0|0
    0|0
  • Çok güzel şeyler istiyosun daha gençsin oda olur yeterki sen yolundan şaşma.

0|0
    0|0

• Bol şans

0|0
    0|0
  • çok güzel.var mıdır senin gibi başka

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• çalışsam da hatunsuz kalsam elim yeter bana ters çevirir düz tutar yine idare ederim

0|0
    0|0
  • birini bulamayanda var

0|0
    0|0
  • çalışmaktan hatun bulamıyor olabilirsin.

0|0
    0|0
    • O konuda problem yok , sadece sevmediğim kişiyle olmak istemiyorum, günlük yaşasam olurdu.

Yükleniyor...