Kick boksta sadece dövüş üzerinemi antremanlar yapılır vücut içinde çalıştırılırmı?

kick boksta sadece dövüş üzerinemi antremanlar yapılır vücut içinde çalıştırılırmı?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Vücutda çalışıyoruz biz ama ağırlıkla değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kickboksta teknik-taktik antrenmanına başlamadan önce "kültür fizik" dediğimiz vücudun tüm kaslarını ısıtmaya yönelik çalışmalar oluyor bu çalışmalar vücut ağırlığıyla ve belirli tempoda yapıldığından fiziksel ve mental olarak gelişimini sağlar.

0|0
    0|0
  • Çok fazla vücut çalışılmazda bütün vucüdü çalıştırır kick boxdaki hareketler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kas yapmak icin calisilmaz yoksa hantallasir vucut. ama guc ve dayaniklilik antrenmanlari var. cogu cok kasi yok gibi gozuksede cok guclu adamlar

0|0
    0|0
  • :D döve döve:D sınav çektiriyolar... vucut güçlenmeden nasıl dövüş sporu yapcan tabi vucut calıştırıyolar:D

0|0
    0|0
  • vücut olmadan dövüş sporu ile ilgilenmek mantıksız :D gitmiyorum ama bence calıstırıyorlardır sen ne kadar iyi kick boks da bilsen kas kuvvetini artırman hareketleri daha iyi yapmanı sağlar...

0|0
    0|0
  • bir boksör olarak ilk ay tamamen kondisyon ağırlıklı çalıştım daha sonra vücut ve teknik çalıştım. sadece teknik ile olmaz. fizik çok önemliç

0|0
    0|0
Yükleniyor...