Olduğu gibi görünüyor mu?

1 buçuk yıldır görüştüğümüz bir erkek arkadaşım var. Ama uzak şehirlerde olduğumuz için yüz yüze görüşmelerimiz çok az. Dolayısıyla arkadaşlarını ve çevresini de pek tanımıyorum. Kişiliği açısından olduğu gibi görünüyor mu acaba diye zaman zaman düşünüyorum. Dürüst Allah korkusu olan biri ama gerçekten öyle mi, yoksa öyle mi görünmeye çalışıyor? Bunu anlamak için ne yapabilirim? Farklı numaradan mesaj filan mı atsam da denesem diye düşünüyorum...

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• İlişkide her şeyden önce karşışıklı güven önemli,Yoksa paronayak ve kıskanç biri olup çıkarsın,Bahsetiğin tlf numarası olayı demode oldu .Onu kimse yemiyor artık.Zamana bırak derim, Ama Gerçekten Allah korkusu varsa içinde ondan sana zarar gelmez merak etme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• uzak sehirlerde yuz yuze gorusmenin az oldugu iliskilerin genelde beklenildiği gibi cıkmayabilir. cunki bireyin hayatına direk katılmadıgı bir yasam bicimini aliskanlık hale getirmesi yalnızlıkla bir sekilde basa cıkıyor olması bunlar sonra erdiginde rahatsızlık olusturabilir. Dogrusu surekli iletisim, ve hayatın olagan akısı icinde bir ilişki yasamak hem ruhsal hemde fiziksel olarak iyi gelecektir. Şüphelerinizde haklı olabilirsiniz. sunuda belirtmeliyim ki Allah korkusu vs gibi etkenler belirleyici seyler değil. inanc ile insan davranışlarının belirlenmesi pek dogru yaklasım değil. hayal kırıklığı yaratabilir. akıllı ve mantıklı kararlar verebilmeniz için denemelerden ziyade bunların gercekliğini öğrenmeniz daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • Uzakta olan biri ile boşuna zaman kaybı yaşama ilişki dediğin bir arada olur. Daha gerçekçi birşey yaşamaya bak...

0|0
    0|0
  • bırak farklı numara olaylarını yaa.benim hatun da yapıyodu :D aklı başında erkek bunu yemez ztn.1,5 senede az buçuj anlamışsındır aldatır mı aldatmaz mı diye.konuşmasından tavrından da anlaşılır.erkekler gizleyemez böyle şeyleri

0|0
    0|0
  • aynısı geldı benım basıma kız kapalı bide ben cok kıskancım erkeklerle cok samımı olmucan dıyorum orda bulunan akrabalarımın soyledıklerı onlarda benım cok yakınım soyledıler ona sordum inkar ettı inandım sonra ona tekrar aynı seyler oldu bu sefer kanıtladılar foto ile bıttı o iş.ama bu sefer onlar bana inanmadım diye kırgınlar.yani hiçbişey gorundugu gibi degıl sen bişde bunu düşün

0|0
    0|0
  • Sen 1bucuk yılda görüşüp tanıyamadıysan bize laf düşmez ablam :)

0|1
    0|0
    • bak lan lafa:D

• Ablam erkeğin kalbiyle konusuyorum bak. 1 .tür erkekler sütyenden taşan kısım ile ilgilenirler. Bunlar güvenlidir cünkü ne istedikleri belli.Karar senin... 2.tür erkekler tehlikelidir.Ne yapıcagı belli olmaz.elindeki ile yetinmez.ama kendine aşık etmeye çalışır ciddi rol oynar.Bunlar en tehlikelisidir...3.tür erkek de her ikisini ister ama kesinlikle kadına yaklaşmaz.Platoniğe oynar...Sen asıl bu laflara bak hodri meydaaaaan :D

• güvenin olmadıgı bir ilişki cok uzun sürmez zati ugrasma derim ben

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 10 sene de çıksan dibdibe de olsan aynı dört duvar arasına girmedikçe asla tanıyamazsın.

Sadece bazı şeyler sana yol gösterir ip ucu verir.

0|0
    0|0
  • Ben de yaşadım, face şifresini falan isteyip arkadaşlarıyla olan konuşmalarına dikkat et, seni tanıştırması çok önemli, mümkünse yanına git ve arkadaşlarına ailesine karşı nasıl davranıyor dikkat et, yalanını yakaladıysan affetme.

0|0
    0|0
Yükleniyor...