Tüm spor yapan, yapmış, yapacak, yapmayı dusunen arkadaslar bir yardımcı olabilir mi acabaaa?

Arkadaslar ben oyle kilolu biri degilim ama sıkı bir vucudum olsun istiyorum yazın da bunun icln spora gitmeyi dusunuyorum ozellikle de su ust bacak kısmı kaslı olsun istiyorum napmalıyım simdilik evde yapabilecegim onereceginiz hareketler var mı

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Squat yap.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Spor salonuna yazılacaksan farklı, dışarıda yapacaksan farklı, şöyle söyleyeyim, düzenli kardiyo ve beslenme ile yağ oranını azaltım sıkılaşma sağlanabilir, aynı zamanda egzersiz hareketlerle güç kazanabilir, ve vücuduna şekil verebilirsin, üst bacak için, leg extension hareketi çok faydalıdır, aynı zamanda forward lunge faydalıdır, forward lunge ı hem dışarıda hem salonda hemde evde uygulayabilirsin.

0|0
    0|0
  • bence her gece yatmadan önce şınav mekik açma germeler yap biraz hamlarsın ama işe yarar ilk gün 10 şınav diyelim ertesi gün 12 yap kademe kademe işe yarar ben böyle yaptım

0|0
    0|0
  • düz bir şekilde uzan sırt üstü ellerini yana koyup birleştir ayaklarını uzat yukarı kaldır indir kaldır indir. asd

0|0
    0|0
  • Kos yuru ve cok kalk yap

0|0
    0|0
  • pilates yap

0|0
    0|0
  • yaptım yapıyorum da evde zor ya

0|0
    0|0
  • Ellerini one uzat bacaklarını büküp büküp kalk