Hukuk okumak ve hayatım

Hukuk okuyorum ama bir yandan da çalışıyorum.Alakasız işlerde ,Neyse yaptğm işler çok vaktimi alıyor.Okula da pek gidemiyorum.Aylık kazancım sabit olmamakla beraber 1 ile 3 arasında değişiyor .Moralimi bozan şeyler ise nedir derseniz ?Çalıştım iş stresli,ama yapcak başka bir şey de aklıma gelmiyor.3.sınıftayım ve sınavlarım geldi 1 ay zamanım kaldı doğru düzgün bir şey bilmiyorum.Nasıl mezun olucam ben bu okuldan ?Bir de hukuk sektörünün içler hali de moralimi bozuyor.Stajyer avukatların kazançları yok gibi,Diğer tecrübeli avukatların da işleri pek iyi gitmiyor.Okul bitince de aynı parayı kazanıcam.Okulu da bitirmeliyim tabi.Çünkü bu işte pek gelecek göremeyirum.Hukuk bitirip,ayda 10 ile 20 kazanan bir avukat olmak istiyorum ..Olur mu Canlar

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Eger ingilizceni gelistirirsen olur neden olmasin. Ben de bir donem sacma sapan isler yapmistim. Ama sonra ogrenciyken bir hukuk burosunda calistim. Cok para kazanmamistim 2005 senesiydi. 250 lira yol yemek veriyordu patron. Ama bana kattigi deneyim pahabicilmez. Sonra okul bittikten sora cok daha deneyimli bir sekilde basvurdugum her yerden kabul almistim. Tek basina buro acmicaksan 10-20 bin kazanman icin en az 4 yil beklemen lazim.

Iyi bir avukatsan her meslekten cok daha iyi kazanirsin. 31 yasinda 35 bin euro maasi arti prim alan tanidigim var benim. Istikrarli ayni yerde calismasi yillarca ( cok uluslu buro) bir iki yilda ingilterede calismis onun disinda baska bir artisi yok. Master musturu yok. Ama zeki oldugunu soyluyor is arkadaslari.

Kendi buron varsa o da kismet yani iki arazi davasi alirsin kisadan zengin olursun. Bu isin sonu yok walla. En guzel para kazanilcak meslektesin cevreni genis tut fiyakini duzelt kendini agirdan sat yeter.

0|0
    0|0
    • çok harika bir yorum teşekkür ettim ..

• sizde sanrm hukukçusunz sizi ekledim de .. özelden konuşabilir miyiz .. ?şimdi yokum ama bir ara size detaylı konusmak istiyorm kariyer üzerine .

Kızlar Ne Diyor 1

• hukuk tıpla eş değer zor bi bölüm. eğer okulunu güzelce bitirip azimle devam eder ve güzel adı olan bi şirket bulursan harika işler yaparsın gibime geliyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Senin Durum Vahim Biraz Baya Yorulcaksın Kardesim

0|0
    0|0
  • Gündüz çalışıyorsan akşam kitaplarını okuman lazım.Bir de uygulamalı kitaplar elde et.

0|0
    0|0
  • çalışırsan neden olmasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...