3 yildir kickboks yapiyorum ayrica fitness'a baslicam. başlasam mi?

3 yildir kickboks yapiyorum. Fitness'a da başlamak istiyorum. Sizce ikisini bir arada yürütebillir miyim? Fitness yapan var mi?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Gerek olacağını sanmıyorum.

Erkek dövüşçüler kas kütlesini artırıp yağları minimumda tutarak avantaj kazanabilir ama kadınların çok fazla kas yapma imkanı yok.. Sıkılaşması için gerekli idmanlar zaten kickboksta var..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Kickboks da yoğun bir spor, 3 ay kadar kickboks ile uğraştım sonra MMA ile devam ettim şu an fitness yapıyorum, hepsi bir arada zor, çünkü kasları dinlendirmek gerek, birini seçmelisin :)

0|0
    0|0
  • kaç yasındasın

0|0
    0|0
  • Başla olur

0|0
    0|0
  • Zorlanirsin kasmana gerek yok kendini kickboks yeterli bulduysan kendin birazda fitnsla guclendirirsin ama abartılı yapma bel bacak kalca gogus bunlari yap durusun gorusun guzel ve Iyi olur kalca ve göğüsü fazla sisrme gorunusun emin ol guzel gorunur😃😃😉😉

0|0
    0|0
  • yürütürsün
    ben de yaptım bir ara öyle

0|0
    0|0
  • BaslA

0|0
    0|0
  • Çalışmaya vaktin kalacak mı ya da bir işte çalışıyomusun

0|0
    0|0
  • spor yapan kadnlar her zaman 2-0 öndedir

0|0
    0|0
    • Utangacim yeni spor salonu yeni insanlar utanirim ama galiba baslicam spor yapmayi severim :d

• bir önerim var nacizane. vücut geliştirmek amacında değil de fit olmak amacındaysan yüzmeye git.

• Hayırdır

0|0
    0|0
  • bence gereksiz, kickboks kendi başına çok yorucudur, ikisi bir arada olmaz

0|0
    0|0
  • 3 yıldır kickboks'u neden yapıyorsun onnu cevapla hele

0|0
    0|0
  • sıcakla soğuk arasındaki fark :D

0|0
    0|0
  • Heytt be allahına kurban :D :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yürütebilirsin.. çokta güzel olur.. bana özelden yazar mısın bişey sormak istiyorum kick boks hakkında

0|0
    0|0
  • yürür

0|0
    0|0
  • Kick Box u bırakma da..

0|0
    0|0
Yükleniyor...