Body ile uğraşan bilgisi olan varsa bakabilir mi?

Başlaya bıraka (örn:3 ay spor yaptım 3 ay yapamadım.4 ay yaptım 3 ay yapamadım.. bu şekilde) toplam 1.5 yıl belki daha fazla vücut geliştirme sporunu yaptım. Beslenmemde hiç bir sorun yoktu.Çok fazla olmasa bile yeteri kadar beslendim (tavuk göğsü yumurta protein tozu vs vs olarak) ama asla gözle görülür bir değişime uğrayamadım.-Kilo vermeye çalışsamda veremedim- ve bunun dışında ağırlık kaldırma olarakta hiç bir değişikliğim olmadı. Yani spora başladıgım zaman ile şuanki zaman arasında ağırlık kaldırma olarak hiç bir fark olmadı neredeyse... Bunun sebebi nedir? Neyi yanlış yapıyor ya da yapamıyor olabilirim? Lütfen yardımcı olun.

Boy 1.72 kilo 82

Güncellemeler:
Tavsiye? bir zahmet
Bilgisi olan?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bırak başla yapmışsın olmaz tabi...

0|1
    0|0
    • öyle ama şu şekilde bir şey var benden daha az uğraş veripte çok fazla göz ile görülür değişikle ugrayanlar oldu hemde kısa sürede

• Tekrar rica ediyorum :)

Kızlar Ne Diyor 1

• ara vermişsin

0|0
    0|0
    • ara vermek zorunda kaldım zatende ara vermiş olsam bile yinede yaptıgım süreler içerisinde bir değişiklik olması gerekmez miydi

• yok ara vermeden yapman gerekirdi

Erkekler Ne Diyor 3

• salonda bazı elemanlar var turist gibiler, inşallah sen de onlardan biri değilsindir yanlış anlama, sorununu anlamak için seni çalışırken görmek lazım çünkü beslenme kısmını hallettin gibi gözüküyor

0|0
    0|0
    • estagfurullah yanlıs anlamamda öyle değilim bende hani hareketleri yanlıs yapmamaya vs cok dikkat ederim

• Verdigin aralar seni yerinde saymaya itiyor

0|0
    0|0
    • Ara vermesemde 3-4 ayda yinede ufakta olsa değişiklik olmaz mı ama

• Sen bence umutsuzluğa kapılmadan istikrarlı devam et bende baslayacam eylül ekim gibi ins tekrar sezona başta baslayacam

• hayırlısı artık.. tesekkürler

• koş kılonu 80 yap 80 olunca badiye git ağırlık kaldırma 1 ay 1 ay sonra ağırlık kaldır

0|0
    0|0
    • Ağırlık fazla kaldıramıyorum ki zaten inanın benden sonra başlayanlar beni geçti 2 katım hatta yeri geliyor 3 katım agırlık kaldırıyorlar. ayrıca buna çok kısa sürede ulaştılar

Yükleniyor...